Türk Sunucuları Kalite Yükseltme Projeleri

Arouwnth

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Düzgün Türk severi bulun herşeyi emek olan camdan atlarım o derece.Artım buramıza kadar geldi.Lapisi çıkaranın taa.
Ben dün Mineplex diye bir server buldum 10bin küsür kişi online hep serverda. Hayatımda böyle bir server görmedim, denemeni tavsiye ederim.

www.mineplex.com internet sitesi
eu.mineplex.com server ip
us.mineplex.com diye bir adresleride var ama ikiside aynı servera giriyor, sadece eudan girersen lag sorunu yaşamassın

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Ben dün Mineplex diye bir server buldum 10bin küsür kişi online hep serverda. Hayatımda böyle bir server görmedim, denemeni tavsiye ederim.

www.mineplex.com internet sitesi
eu.mineplex.com server ip
us.mineplex.com diye bir adresleride var ama ikiside aynı servera giriyor, sadece eudan girersen lag sorunu yaşamassın

Mineplexi daha dün bulduysan sorun sende türk sunucularında değil ...

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biz Türk Milleti Olarak Çok Beleşçi Bir Milletiz Oyunlarda Hile Yapmasak Olmaz. Yani Hileyi Kullanana Anında Bat Atacak Bir Plugin Lazım. Anti Cheat+ Bu Konıda Pek de İyi Sayılmaz Mesela Bir Örnek Veriyorum Creative'desiniz Blokları Çok Hızlı Kırdığından Fastbreak Decected Diyor.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
SonOyuncu'nun mapi The Hive'dan çalıntı.
SonOyuncu'nun ana lobi, minigames lobi vb. birçok mapı ByNovem yapımıdır. Yalnızca Saklambaç oyunundaki ve OITC'deki 1-2 oyun arenası alıntıdır (onlar da alınan yerlerin kendi sitelerinden alınmıştır çalma gibi bir şey söz konusu değildir). Buna çalmak denseydi, internetten indirilen tüm pluginler için çalıntı demek gerekirdi.

Arouwnth

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
SonOyuncu'nun ana lobi, minigames lobi vb. birçok mapı ByNovem yapımıdır. Yalnızca Saklambaç oyunundaki ve OITC'deki 1-2 oyun arenası alıntıdır (onlar da alınan yerlerin kendi sitelerinden alınmıştır çalma gibi bir şey söz konusu değildir). Buna çalmak denseydi, internetten indirilen tüm pluginler için çalıntı demek gerekirdi.
Başkaları uğraşıp yapıyor kendi serverları için, bu hadsizlerde izin bile almadan kendi serverlarında kullanıyorlar ve onların emekleriyle kendileri para kazanıyorlar. 12-13 yaşında birinin bunu anlamasını beklemiyordum zaten.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2

Konunun dışından kaynayarak bir şey sormak istiyorum Hg ve Sg Mapleride kendinizinmi alıntı mı ? (Biryerden hatırladım gibi ondan sordum)

onat035

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Klişe sunuculara sunucu kanseri atalım
Seçkin bir oyuncu ekibi, metacritic gibi sunuculara puanlar versin, veritabanı oluşsun
Kaliteli ve özgün sunucuların arkadaşlara tavsiye edilmesi teşvik edilsin
Premium sunucular açılsın (türkiyedeki premium topluluk daha kaliteli)
No dusu (birleşiği sansürlü :S ) engellemek için sunucuda özellikleri tamamen kapatılmış ancak clienttan istenen bir mod bulunsun

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Konu yetkililer tarafından Genel Sohber/Kafe bölümüne taşınmıştır.