[Türkçe] Authme | 1.7.x - 1.8.x | Spigot & CraftBukkit [Kemal895]

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Ön Bilgi :
Merhaba arkadaşlar.
Bu aralar girdiğim çoğu serverde authme eklentisinin login & register olarak yapıldığını görüyorum ve türk serverlerinde türkçe bir şekilde eklenti kullanmamak benim sinirlerimi bozuyor.
Bu yüzden küçük bir vaktimi ayırıp authmenin kendi ayarlarından komutlarını türkçe yaptım.
Yinede login - register vb eski komutlar hala aktiftir.

Gereken Izinler :
Gerek yoktur. Eklenti içinde normal kullanıcı komutları izinsiz bir şekilde sadece oyuncu komutlarına erişim sağlanmıştır. Yani yönetici komutları hala yöneticiler için geçerlidir.
Görüntüler :
Giriş :

Atılma :

Türkçe Komutlar :
/giris - /kayit - /sifredegis - /sifredegistir

Indirme Linki :
http://www.mediafire.com/download/4zzsyusz1f1w118/Authme.rar
Virus Total :
https://www.virustotal.com/tr/file/...7f28423b2a1bbd83af3940b0/analysis/1426097336/
Not :
Basit bir şey olduğunu biliyorum. Fakat en azından türk olduğumuzu belli etmemiz gerek. Bunun gibi temelde ingilizce fakat türk serverlerinde sıkça kullanan eklentileride yakında türkçeleştireceğim (Elimden Geldiği Kadar). Görüşlerinizi Belirtirseniz Sevinirim.
Herhangi Bir Sorun İçin Skypem :

otakugamer001
Dip Not :
Rar dosyasının içindekileri rahatça serverinize koyabilirsiniz. Auths Databasesi paketin içinde olmadığı için hiçbir kişinin şifresi gitmez. Sadece içindekileri servere atmanız ve soru sorarsa var olanları değiştirmeniz gerekmekte. Kesinlikle yüklemek için herhangi bir klasör silmeyin. Bir Tek Authme'nin eski sürümünün JAR'ını silmeniz gerekmektedir.

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkçeleştirmen Güzel Olmuş Tebrikler...

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arka arkaya 2 tane. Tıstıstıs : D

DevrimSKYBLOCK174

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar İndirim Attım Ama Sunucuya Girerken Böyle Yazıyor Napmam Lazım Cok Guzel Bir PL Lutfen Yardım Edin!!
Your Country is Banned from this server
Diye Yazıyor Lutfen CVP Verin!!!