SepulturAv1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Belki de birçoğunuz Discord sunucunuz için en iyi Türkçe Discord Botunu arıyordunuz ve bulmakta zorluk çekiyordunuz. Sorun değil bugün sizlere hem özellikleri bakımından en iyisi ve müzik komutları da bulunuyor hem de tamamen Türkçe olan Discord Botu GBot’u tanıtacağım.

GBot diğer botlara göre çok yeni ve her gün gelişmekte. Bu gelişmeler çok hızlı oluyor. Hızlı gelişmesi elbetteki bir tesadüf değil, sebebi ise güvenlik, eğlence, moderasyon, kayıt komutları gibi birçok özelliğinin en üst seviyelerde olması. Aynı zamanda botun özellikleri ayarlanabiliyor.
Müzik özelliklerinin de olduğunu söylemeliyim. Sunucunuzda ister arkadaşlarınızla ister tek başınıza bir ses kanalına girin ve !!çal komutu ile dinlemeye başlayın. Botun tüm komutlarını ister websitesinden ister !!yardım komutu ile erişebilirsiniz. Kategorilere ayrılmış bir şekilde komutları daha iyi ayrıştırabilirsiniz.
Sanırım sen de böyle bir botun sunucunuzda olmama eksikliğini hissettin. Ne duruyorsun?
Hemen website üzerinden botu ekle!
Yada direk buradan ekle!

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Tüm komutları tek tek inceledim, hepsi de başka botlarda bulunuyordu. Piyasaya yenilik getirmenizi tavsiye ederim.

SepulturAv1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tüm komutları tek tek inceledim, hepsi de başka botlarda bulunuyordu. Piyasaya yenilik getirmenizi tavsiye ederim.
Komutları güncelliyorum sitedekiler eski komutlar. Discordda komut fikri bulmak çok zor ve bottaki birçok sistemi ilk ben yapmıştım. Yeni fikirlere her zaman açığım. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.