[Türkçe] Minecraft: Pocket Edition Oynuyoruz! (Minecraft:Pocket Edition İnceleme)

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0

Not: Oyun ücretlidir. Oynamak isteyenler 12.99TL ye Satın Alabilirler.
Girdiğim Online Server IP: sg.lbsg.net Port:19132
Evet arkadaşlar bugün sizlerle birlikte Minecraft: Pocket Edition oynadık. Üstüne bir de Survival Games oynadık! İyi seyirler.
---------------------------------------------Bize Ulaşın------------------------------------------------
Website: http://www.atakanermis.tk
Periscope: @atakanerms
Shou (Oyun Canlı Yayınları): http://shou.tv/ataerms

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bize ulaşın deyince 14 kişilik cast ekibi var tek tek credit vermişsin sandım.

Fikir güzel. Ses oturmasını beklesen hoş olur. Videoyu beğenmedim.
Başarılar.

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Bize ulaşın deyince 14 kişilik cast ekibi var tek tek credit vermişsin sandım.

Fikir güzel. Ses oturmasını beklesen hoş olur. Videoyu beğenmedim.
Başarılar.

zaten acele ile yüklenmiş bir videoydu. Ses ile ilgili yorumları da gözardı ettiğimi söyleyeyim.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
zaten acele ile yüklenmiş bir videoydu. Ses ile ilgili yorumları da gözardı ettiğimi söyleyeyim.

Yapabileceğin pek bir şey yok, haklısın.
Site fena değil, beğendim sayılmaz ama ortalama. Bir de sadece video değil yazı da yazarsan sitene girmek için sebep olur, güzel olur.

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Yapabileceğin pek bir şey yok, haklısın.
Site fena değil, beğendim sayılmaz ama ortalama. Bir de sadece video değil yazı da yazarsan sitene girmek için sebep olur, güzel olur.

Yorumların İçin Teşekkürler. Bende şu anda mükemmel demiyorum site hakkında. İleride sitemiz hakkında büyük çalışmalar olacak. Tekrardan Yorumların için teşekkürler. :)

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazı Yerlerde Boş Konuşmuşsun Sesin Tam Oturmamış Ama İlk Youtuberlerin Seside Öyleydi Fazla Dert Etmiyorum Video Takılıyor Fazla Sorunun Var Ama Gidişatı İyi Başarılar Dilerim

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Bazı Yerlerde Boş Konuşmuşsun Sesin Tam Oturmamış Ama İlk Youtuberlerin Seside Öyleydi Fazla Dert Etmiyorum Video Takılıyor Fazla Sorunun Var Ama Gidişatı İyi Başarılar Dilerim

Yorumunuz için teşekkürler. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Şimdilik böyle :)