Türkiye yaş kitlesi

Spankly

Play.Agoranw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar..

Şurada belirtmek istediğim ve zamanında ekleyip 3 5 kişi davetliyim de discord sunucumu çoğaltayım demiştim ve davetim şu şekilde olmuştur.

'Sunucu daveti'
Merhaba 7 ila 10 güne açılacak olan sunucumuzda senide aramızda görmekten mutluluklar duyarız :) 'diye'
ve cevabıda arkadaşın
'küfür'
'küfür'
'küfür'
Benim cevabımda engellediğim için ulaşamıyorum mesaja
Kendin gibi arkadaş ortamlarında yolun açık olsun demekle kaldım ve engelledim peki o ne yaptı?

Ekran Alıntısı.PNG

Arkadaşlar şimdi diyeceksiniz niye böyle bir konu açtın bize ne?

Amacım yaşınız ne olursa olsun beyniniz ve saygınız hep bir adım önde olsun sanal ortamda zaten ulaşılmam gibisine hakaretler felan etmeyin ettirmeyin birde böyle çocukça hareketlerden kaçınınki ülkemiz daha olgun medeniyet sahibi bir yer olsun.

Eğer forumda bulunuyorsan ve bu konuyu da görüyorsan tamamen hakettin yüzün kızarır inşAllah diyeceğim ama kızarıcak bir yüz göremiyorum.

İsminin hakkını da böylelikle vermiş bulunuyor arkadaşımız :)

İYİ FORUMLAR DİLERİM HEPİNİZE.

Emircemss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haklısın dostum. Bende bu tarz şey çok yaşadım hâlen yaşıyorum doğrusu böyle insanlar çoğalıyor ve her gün, maalesef ki maalesef bir tür örneğiyle karşılaşıyoruz. Ve bu tür insanlar yüzünden ülkemizin itibarı olsun cartı olsun curtu olsun düşüyor. Ve genelde yaşı küçük insanlar bilgisayar başına geçince ve böyle tipler ile karşılaşınca bu tarz insanlar çoğaldıkça çoğalıyor keşke dursa. Sanmıyorum.

Spankly

Play.Agoranw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haklısın dostum. Bende bu tarz şey çok yaşadım hâlen yaşıyorum doğrusu böyle insanlar çoğalıyor ve her gün, maalesef ki maalesef bir tür örneğiyle karşılaşıyoruz. Ve bu tür insanlar yüzünden ülkemizin itibarı olsun cartı olsun curtu olsun düşüyor. Ve genelde yaşı küçük insanlar bilgisayar başına geçince ve böyle tipler ile karşılaşınca bu tarz insanlar çoğaldıkça çoğalıyor keşke dursa. Sanmıyorum.
klavye delikanlısı ve ya almanyadaki lakabımızla uçan döneriz. :D

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adının hakkını vermiş işte

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
allah sabır versin abi zor zamanlardan geçmişsin umarım atlatırsın