Türkiyede bir ilk ! Böyle bir klan sistemi görmediniz ! Klan kurmak 40 Altın !TsuponNW sunar.

Sunucu açılsın mı ?

• Evet.

• Hayır.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kodlamasına kadar her şeyi yaptım zaten, tasarımını yaptırıyordum daha demin :/
bu fikir herkesin aklına gelebilir çok uçuk bi fikir değil ve eğlenceli ondan dolayı herkes bunu düşünüyor kafasıyla bakarsan daha neler var neler

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Aktif var ise sunucuyu şu an açmayı düşünüyorum , hem siz oynarken bende geliştirmiş olurum. Daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

Rocco_Can

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aktif var ise sunucuyu şu an açmayı düşünüyorum , hem siz oynarken bende geliştirmiş olurum. Daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.
Bence haklısın yalnız oyun içinde büyük değişiklik yaparsan önceden kasılmış olan oyuncuları düşünerek yapmaman bence daha mantıklı olur.Yani betadan sonra asıl sunucuda uygulayabilirsin eğer büyük çaplı bir değişiklik olacaksa .

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bence haklısın yalnız oyun içinde büyük değişiklik yaparsan önceden kasılmış olan oyuncuları düşünerek yapmaman bence daha mantıklı olur.Yani betadan sonra asıl sunucuda uygulayabilirsin eğer büyük çaplı bir değişiklik olacaksa .
Zaten , beta da yapılan her şey sıfırlanacak. Betaya katılan herkese hediye verilecek. Sunucu açılınca sunucuya giren ilk 15 kişi Beta sürümüne katılmaya hak kazanacak. 1 günden fazla girmeyen Beta dan atılacak. IP: TsuponNW.Nitrado.Net

Son düzenleme:

Rocco_Can

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Zaten , beta da yapılan her şey sıfırlanacak. Betaya katılan herkese hediye verilecek. Sunucu açılınca sunucuya giren ilk 15 kişi Beta sürümüne katılmaya hak kazanacak. 1 günden fazla girmeyen Beta dan atılacak. IP: TsuponNW.Nitrado.Net
Keşke belirli bir tarih verseymişsin ona göre ayarlardık kendimizi.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Kapalı gözüküyor

Reign

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Factions'a bunun gibi bir server gelmesini bekliyordum. Çok güzel olmuş. Lapis kazmaktanda sıkılmıştım zaten.

FunyDark

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Takipteyim Sabırsızlık Sw nin Acılmasını Bekliyom Yani Geceyi :D

Rocco_Can

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu arada görmemiş olabilrim bilmiyorum ama sürümü neydi ?

FunyDark

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Abi sw NE Zaman Acılcak Sabırsızlıkla Bekliyom