Türkiye'de bir ilk! Dünyanın En iyi İşlemcisi an itibariyle Keyubu Stoklarında.

Keyubu

Keyubu İnternet ve Bilişim Hizmetleri
En iyi cevaplar
0
Gerçekten dinazorların neslinin tükendiğine inandım :D hayırlı olsun yeni işlemciler.​
makine bahane keyubu şahane :3
Her zaman Türkiye'de ilkleri yaptılar. Ve yapmaya da devam ediyorlar. Ve bu kadar güçlü bir işlemci olmasına karşın f/p kategorisinde bu işlemciler. Bu adamalar para veya müşteri aramıyor. Tam tersine olan müşterilerine nasıl daha iyi kalite sunabiliriz diye uğraşıyorlar ve karşılığını alıyorlar. Tam gaz ileri KEYUBU!
Temmuz ayında 16GB Ramli i9 İşlemcili makinemizi alacağız inşallah.
Çok başarılı, tebrikler.
@Keyubu Hayırdır bunlardan benim neden haberim yok.
Forumdan duyuyoruz artık.
İlk stoklardan yerimi isterim ona göre. Sonra ben görmedim falan demeyin.
Hatta sen komple bana ayır bu makineyi :)
Hayırlı olsun tekrardan. Keyubu'nun farkını artık herkes anlamaya başladı.
Yeni nesil işlemciler ile müşterilerine en iyi performansı sağlayan kaliteli firma.
Hepinize güzel yorumlarınız için çok teşekkürler dostlar. Güncellenen teknolojiye ayak uyduran bir firma olmaktan asla çekinmeyeceğiz ve sizlere en iyi hizmeti sonuna kadar sunacağız. Emin olabilirsiniz. Hepinize mutlu günler dilerim. :bayrak:

Ekli dosyalar

• IMG-20190601-WA0014.jpg
    IMG-20190601-WA0014.jpg
    28.2 KB · Görüntüleme: 453
Son düzenleme:

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu hosting işinde iyi para var galiba. ben de mi girişsem bu işe acep

Keyubu

En iyi cevaplar
0

rotatota

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de böyle şeyler görmek güzel, tebrik ederim.

Keyubu

En iyi cevaplar
0
121332

Gün içinde Dünyanın en iyi tek çekirdek performansına sahip işlemcisi i9 9900K Keyubu stoklarına giriş yaptı. Hepinize kaliteli oyunlar! :)

Keyubu

En iyi cevaplar
0
i9 9900k en iyi işlemci diyebilirim de tek çekirdek performansı serverlar için bu kadar önemli mi
Sana verilen kaynak işlemcinin tamamı değil, çekirdek sayısı. Bu sebeple önemli.
Yorumlara geciken cevabımız için kusura bakmayın dostlar. Ancak tek çekirdek işlemci özellikle Minecraft, FiveM gibi oyun sunucuları için en önemli detay. Bu oyunlar birden fazla çekirdeğe gücü bölmek yerine hep tek çekirdeğe yüklenir ve bu da bizim ''Fosil veya Dinozor'' diye tabir ettiğimiz işlemcilerde problemlere yol açar.

Yani kısacası tek çekirdek performansı olarak Dünyanın en iyi işlemcisi olması sizin sunucunuzdan alabileceğiniz en iyi performansı almanızı sağlar.

İyi günler dilerim teşekkürler yorumunuz için.