Türkiyede Minecraft'ın Durumu

Güzelİnsan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cidden ben anti lapisciyim diyen birçok kişi var fakat bende lapissiz serverde 10 kişiden fazla görmedim %50 si zaten lapis istiyordu o başka.
aynen ben panelden bakıyordum bir 2 kişi gelince adam giriyor alım varmı diyor warplara bakmadan /warp lapis yazıyor :)

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya bıktım artık survival-minigames-survival-minigames adam gibi farklı yepyeni bir server açın whitelist de olmasın. Bu nedir ya yetti artık.

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya bıktım artık survival-minigames-survival-minigames adam gibi farklı yepyeni bir server açın whitelist de olmasın. Bu nedir ya yetti artık.
Aynen türkler hub serverdan da anlamıyorlar ek olarak minecraft türkiyenin server listinde hublara bakın . hepsi faction üzerine kurulu. factionslarda rezalet zaten

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.5.2-1.6 zamanlarında sealcraft mı ne vardı lapis vardı galiba ama kimse takmazdı full ormanda vs atarık, görevler vardı onları yapar ve boss keserdirk, bol bol etkinlik olurdu o server iyi bir faction serverdi. Ne yapalım artık böyle faction server yok ben de hypixelde oynuyorum northcrowda oynuyorum. :D

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende wal-craftla craftrealmsla falan idare ediyorum o yüzden

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam arkadaşlar. Sizlere Bu 4 hafta içerisinde SADECE SİZLERE
1.
Timber (Ağaç kasmakta zorlanmayın diye bide gerçekci olmak lazım :) )
2.AntiCheat ( X,-Ray Ve Pvp Hack kullanılmasın diye)
3.Authme ( Hesaplarınız Çalınmasın Diye)
4.Factions ( Takım kurmak için)
5.iConomy ( Para, Ticaret İçin)
6.Jobs ( Meslek, Para için)
7.Vault (Jobs plugini için)
Pluginlerinden oluşan Full Survival server açacağım. Ama sadece survivalcılar gelebilir. Öyle lapis varmı diyene BAN :creeper:
Eğer servere gelmek isteyen var ise zaten belli ederler kendilerini :D

(Not herşeye sıfırdan başlayacağız. Hile olmayacağı için herkes günlerce elmas arayacak ve bulacak. Sonra Dragonu kestikten sonra isteğe göre pvp atacaklar. Yani Mapsız Full Survival.)
Bide bazı reklamcı bozuntuları var ve diyeceklerki, Moderatörler adminler koşunnnnnnn @son_savasci konu içi reklam yapıyo. Konu burda https://forum.gamer.com.tr/konu/türkiyede-minecraftın-durumu.126963/page-13 diye. Ama reklam yapsaydım
IP Ve sürüm verirdim. Ama vermiyorum ki vermeyeceğim. Zamanı gelince gerekli bilgileri Forumumuzun (Forum Minecraft Türk Ailesinin her üyesi forumun bir Bireyidir ki Forumumuz dememizde sakınca yok) Sunucular bölümünde Survival (HARDCORE) konusunda paylaşacağım. Zaten fotoğrafımı görenler konuya girip ip'yi bulup survivali Tadacaktır.

Son bir şey. Serverimizde YETKİLİ ALIMI YOKTUR. (kurucudan vip'e kadar.)[DOUBLEPOST=1402605345,1402605231][/DOUBLEPOST]Bu arada şu an bir sürü kişi açık maşallah :D

Modderpro

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Bence Notch'un birseyler yapması lazım mesala crack kullananalar sadece singleplayere girebilmeli multiye değil böylece bebler giremez ve lapis gibi sapık ideolojiler üretilmez.

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Notch'un birseyler yapması lazım mesala crack kullananalar sadece singleplayere girebilmeli multiye değil böylece bebler giremez ve lapis gibi sapık ideolojiler üretilmez.
Zaten aslında öyle ama internete bağlı olmadan da oynayabilmek için online mode false olmalı crackın mantığı da internete bağlıyken de false yapmak.

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam arkadaşlar. Sizlere Bu 4 hafta içerisinde SADECE SİZLERE
1.
Timber (Ağaç kasmakta zorlanmayın diye bide gerçekci olmak lazım :) )
2.AntiCheat ( X,-Ray Ve Pvp Hack kullanılmasın diye)
3.Authme ( Hesaplarınız Çalınmasın Diye)
4.Factions ( Takım kurmak için)
5.iConomy ( Para, Ticaret İçin)
6.Jobs ( Meslek, Para için)
7.Vault (Jobs plugini için)
Pluginlerinden oluşan Full Survival server açacağım. Ama sadece survivalcılar gelebilir. Öyle lapis varmı diyene BAN :creeper:
Eğer servere gelmek isteyen var ise zaten belli ederler kendilerini :D

(Not herşeye sıfırdan başlayacağız. Hile olmayacağı için herkes günlerce elmas arayacak ve bulacak. Sonra Dragonu kestikten sonra isteğe göre pvp atacaklar. Yani Mapsız Full Survival.)
Bide bazı reklamcı bozuntuları var ve diyeceklerki, Moderatörler adminler koşunnnnnnn @son_savasci konu içi reklam yapıyo. Konu burda https://forum.gamer.com.tr/konu/türkiyede-minecraftın-durumu.126963/page-13 diye. Ama reklam yapsaydım
IP Ve sürüm verirdim. Ama vermiyorum ki vermeyeceğim. Zamanı gelince gerekli bilgileri Forumumuzun (Forum Minecraft Türk Ailesinin her üyesi forumun bir Bireyidir ki Forumumuz dememizde sakınca yok) Sunucular bölümünde Survival (HARDCORE) konusunda paylaşacağım. Zaten fotoğrafımı görenler konuya girip ip'yi bulup survivali Tadacaktır.

Son bir şey. Serverimizde YETKİLİ ALIMI YOKTUR. (kurucudan vip'e kadar.)[DOUBLEPOST=1402605345,1402605231][/DOUBLEPOST]Bu arada şu an bir sürü kişi açık maşallah :D
Aferin yavru kurt doğru yoldasın :-D
Ama timber olmasa iyiydi
GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UnioDex

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türk oyuncular premium hesaba sahip olsa premium server kurardım ama malesef premium serverlar en fazla 5 kişi oluyor türkiyede. Ben premium hesabımı minecraft.net ten 70 tlye aldım. Eğer premiumu olan insan sayısı çoğalsa yabancı serverlardan farkımız olmaz bence. Survival sunucuların tutmama sebebi de bence çok acemice yapılması. Kaliteli pluginlerle eğlenceli modlarla yapılsa tutar bence survivalda. Ayrıca yaş ortalamasıda artar minecraftın