Türkiye'deki véletler

DarwinDoplhie

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi bu konu çok tartışmaya açık bir konu ben o yüzden hiç bulaşmayacağım.
Sadece bir benzeme gördüm @KRHN .
Birinci videodaki soldaki çocuk senin eski canlı yanındaki çocukla çok benziyor :D

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Birinci videodaki soldaki çocuk senin eski canlı yanındaki çocukla çok benziyor :D
Tartışma çıkmıycak, en ağır ülkücüde gelse Türkiye'deki véletlerin hali ortada.
Suç herşeyi alan anne babalarda. Ben 15 yaşındayım. Akıllı telefonum yok. Sanal ortama para yatırmama izin yok. İlk bilgisayarımda 12 yaşında geldi.
Tamam bende vélet oldum bi aralar ama hiç bunlar gibi olmadım :(

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Aileler bilgisayardan fazla anlamadıkları için çocuklarının bilgisayarda ne yaptıklarını denetlemiyor.[DOUBLEPOST=1436757528,1436757476][/DOUBLEPOST]ilk video 2:35 uzaylı baskını

DarwinDoplhie

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tartışma çıkmıycak, en ağır ülkücüde gelse Türkiye'deki véletlerin hali ortada.
Suç herşeyi alan anne babalarda. Ben 15 yaşındayım. Akıllı telefonum yok. Sanal ortama para yatırmama izin yok. İlk bilgisayarımda 12 yaşında geldi.
Tamam bende vélet oldum bi aralar ama hiç bunlar gibi olmadım :(
Dostum yani şimdi bir hevestir büyüyünce anlar diyen taraf var, birde Türkiye'de bu kitleyi dışlayan kitle var. Bence bu çocukların davranışları biraz daha olgun olsa iki kitlede rahat anlaşır diye düşünüyorum. Her şey olgunlukta bitiyor. Saçma seminerler yerine adam akıllı bir toplumda nasıl davranılır, internette nasıl davranılır, internette kötü bir şey yapınca ne olur gibisine şeylerin eğitimi verilse bence bu kitle biraz daha azalacaktır diye düşünüyorum. Ama aslında ailelerin bir suçu olduğunu düşünmüyorum. Ben ne çocuklar gördüm her şeyi olmasına rağmen sürekli sokakta takılan, büyüklerine saygı duyan. Yani iş çocukta bitiyor. Dediğim gibi çok farklı bakış açıları olan bir konu, tartışma kaçınılmaz..

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Ben değilim hiç öyle bir tipim olmadı :D Şu anki tipimi bilen az çok kişi var :D

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eh annesi babası ocuğun üzerinde bu kadar titrerse olacağı bu işte,hep şjmarıklık bunlar.Vereceksin bir işe çalışıp hayatı öğrensin biraz,bakalım o zaman bunun gibi salaklıklar yapıyorlar mı.

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Erken yaşta bilgisayara alışmadan dolayı böyle ben de ilk 3 yaşında bilgisayarla tanıştım foruma geldiğimde ağır abitim ama forum beni değiştirdi (sanırım)

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen ben de 3 yaşında falan bilgisayarı tanıdım hatta bilgisayar sayesinde kendi kendime okjma yazmayı öğrenmiştim. Ama ben gidip mangıraft oynamıyodum. 3 - 4 yaş aralığında konuşan hindi diye bir şey oynuyomuşum :D 7-12 yaş aralığında da yarış oyunları oynardım nfs falan. Şu an 14 yaşındayım, minecraft için küçük olduğumu sanmıyorum.
Telif at kanallara. Bizim de introyu çaldılar ki intro template değildi c4d ve after effects den 0'dan yaptık. Ama telif atınca iki videosu vardı ikisi de silindi.

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Tek diyebileceğim şey: Acıyorum bunlara (Çaktırmayın yakında susturulacağım zaten :/)

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Takma kafana usta. Zaten kendi yaptıkları bir şey yok izleyeni de yok.

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
sadece türkiyede yok bu v€led denen şeyler başka ülkelerde de var onları da eleştirin bi' zahmet
kız kardeşim sağ olsun rus v€ledleri amerikan v€ledleri alman v€ledlerini çok güzel tanıdım hepsi bizden beterler öyle bir maynkıraft filmleri çekiyorlar ki görmeniz lazım bizim filmlere 23156456 puan verirsiniz o derece
sesleri de bi' hayli sinir bozucu o nasıl bir frekanstır ki beynimin karıncalanmasına yol açsın
biz yine şanslıyız bizde olgunları var onlarda hiç yok tonlarca youtube kanalı gezdim yok abi yok yok düzgün bi' adam yok

kısacası bizim vel€dlerimiz diğer ülkelerin v€ledlerine göre kat kat daha iyi bir şeyi eleştirmeden önce biraz araştırma yapın sadece tek bir noktaya yoğunlaşmayın

bunu da mı ben söyleyeyim

bu arada tüm v£eledlerin kuyruk sokumuna 2.5 litrelik fanta şişesi sokayım

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynen ben de 3 yaşında falan bilgisayarı tanıdım hatta bilgisayar sayesinde kendi kendime okjma yazmayı öğrenmiştim. Ama ben gidip mangıraft oynamıyodum. 3 - 4 yaş aralığında konuşan hindi diye bir şey oynuyomuşum :D 7-12 yaş aralığında da yarış oyunları oynardım nfs falan. Şu an 14 yaşındayım, minecraft için küçük olduğumu sanmıyorum.
Telif at kanallara. Bizim de introyu çaldılar ki intro template değildi c4d ve after effects den 0'dan yaptık. Ama telif atınca iki videosu vardı ikisi de silindi.

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bizde internet yoktu kaaetçiden oyun cd si alırdık diablo doom filan oynardık :(