TÜRKİYENİN EN KALİTELİ ANARŞİ SUNUCUSU | KAOS ANARŞİ | anarsi.kaos.pw | SALI 19.00 DA AKTİF! | ELYTRA SON HIZ | QUALITY OF EXPERIENCE

KaosNETWORK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımından anlayacağım kadarıyla hoş bir sunucuya benziyor ama bana göre mapler geliştirilmeli tek eksiği mapler bence yakında uğramaya gelicem
Görüşünüz için teşekkür ederiz. Zamanla siz güzel oyuncuların tavsiyesi ile her şeyi geliştirmeyi planlıyoruz.

WestlyGod

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Görüyorum ki sunucumuzu takip etmeden ön yargılı konuşan bir kişiliğe sahipsiniz. Biz de hiçbir zaman öyle bir durum yaşanmadı, her zaman bir sonraki açılışta vipler ekstra süre eklenerek geri verildi. Aynı şekilde bunda da öyle olacak. Lütfen baltalamadan önce biraz düşünüp yazın.
bu kaçıncı açıp kapatışınız? ben sayamadım da

WestlyGod

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mesajlarımı düzenledim. Gelenler kendileri görsün istiyorum.

ColeraNetwork

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu kaçıncı açıp kapatışınız? ben sayamadım da
Çoğu sunucu tekrar tekrar deniyor ama çoğu en sonda emeğinin karşılığını alıyor Bu tarz insanları fazla takmayın Sizin Başarınız onların zoruna gidiyor umarım sunucunuz dahada ilerler

KaosNETWORK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çoğu sunucu tekrar tekrar deniyor ama çoğu en sonda emeğinin karşılığını alıyor Bu tarz insanları fazla takmayın Sizin Başarınız onların zoruna gidiyor umarım sunucunuz dahada ilerler
İlham verici yazınızdan ötürü teşekkürler. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.