Türkler neden 1.9'a geçmiyor?

Yaşı kücük olanlar kavga edebilir laf atmicam zaten

• Kullanılan toplam oy
    36

death1369

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Biliyorsunuz minecraftın yaş ortalaması düştü ve yeni gelenlerin hepsi kabiliyet yoksunu "jetterclick" denen saçma uğraş için 150 liralik mause alan 12 yaşındaki çocukları tanıyorum.
1.9 çıkalı nerdeyse 1 yıl oldu ve hala 1.9 server ortada yok (1.9 destekleyen var ama kullanan yok) neden mi yok? çünki o küçük akıllarıyla ancak sol tıka basmayı bilirler ve şimdi bir serveri 1.9'a geçircem diye bir kurucu oyuncuların küfür yağmuruna tutuldu.
Minecraftta jetterclick yoktur çünki oyunun bir maximum vurma hızı vardır isterseniz saniyede 2000 kere basın minecraftın max hızını geçemezsiniz bunu onlara anlatmaya calıstım anlamadılar.Onlar için oyun düz mantık olsun yeter

bi yandan koruyup bi yandan vurmakmı zevkli yoksa 150 liralik mauselerle sol tıkı kırmakmı? lütfen bırakın şu 1.8 saçmalıgını
o kücük beyninizi zorlayın ve kalkanı kullanın .s
(alınmak istiyen alınsın)​

GreyderNT

Legend Server is back...
En iyi cevaplar
0
Bak arkadaşım, benim sunucum 1.7/1.8 idi ve kapandı gitti neyse şu an sağlam ve kaliteli survival hazırlıyoruz ve sadece 1.8 olacak.
Türkiye de 1.9 gibi sunucuların tutması zor, tutan hub sunucu gördüm helal olsun (iyi reklam ve iyi bir geçmişi olduğu için bence).
Önce Türkiye de ki sunucular genel olarak 1.8'e geçsin de 1.9 kalsın. Sen istersen 1.9 açabilirsin ama kendine güveniyorsan ve sağlam bir geçmişin var ise.
Öyle sıfırdan 1.9 açıp, yeni isen biraz tutman zor olacaktır. 1.8 saçmalığı demişsin de, halen 1.7 olan sunucular var sen 1.8'i kötülüyorsun. Biz Türkiye de yaşıyoruz ve Türkiye her zaman geride geliyor her konuda. Genel olarak sunucular daha tam olarak 1.8'e geçiş bile yapmıyorlar ve sen 1.9 diyorsun :)

İyi forumlar... :ci:

death1369

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bak arkadaşım, benim sunucum 1.7/1.8 idi ve kapandı gitti neyse şu an sağlam ve kaliteli survival hazırlıyoruz ve sadece 1.8 olacak.
Türkiye de 1.9 gibi sunucuların tutması zor, tutan hub sunucu gördüm helal olsun (iyi reklam ve iyi bir geçmişi olduğu için bence).
Önce Türkiye de ki sunucular genel olarak 1.8'e geçsin de 1.9 kalsın. Sen istersen 1.9 açabilirsin ama kendine güveniyorsan ve sağlam bir geçmişin var ise.
Öyle sıfırdan 1.9 açıp, yeni isen biraz tutman zor olacaktır. 1.8 saçmalığı demişsin de, halen 1.7 olan sunucular var sen 1.8'i kötülüyorsun. Biz Türkiye de yaşıyoruz ve Türkiye her zaman geride geliyor her konuda. Genel olarak sunucular daha tam olarak 1.8'e geçiş bile yapmıyorlar ve sen 1.9 diyorsun :)

İyi forumlar... :ci:
1.8 - 1.7 önemli degil amacım server açmak degil zaten türklerin 1.9'a geçecegi güne kadar oynamicagıma söz verdim 1 yıldır oynamiyorum oyunu .s

belki 1.9'da kücük arkadaslarımızın beyni 2 tuşu birden kaldırmazda oyunu bırakır diye kendimi kandırıyorum

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
1.8 - 1.7 önemli degil amacım server açmak degil zaten türklerin 1.9'a geçecegi güne kadar oynamicagıma söz verdim 1 yıldır oynamiyorum oyunu .s

belki 1.9'da kücük arkadaslarımızın beyni 2 tuşu birden kaldırmazda oyunu bırakır diye kendimi kandırıyorum
1.10 varken 1.9'u savunduğuna göre sende pek yenilikçi değilsin.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Minecraft 1.7.x ve 1.8.x sayesinde popülerlik kazandı zaten. Sen Minecraft'ta ne amaçla bir mantık arıyorsun ki ben onu çözemedim, yani ne bileyim oyunda jettır kılik yapıyorum adamı kesiyorum mantığı her zaman Türkiye'de olmuştur olmaya da devam edecek Türkiye ahım şahım bir sunucu çıkarmadı bugün zirvede yarın yerin dibinde (bazı sunucular için konuşuyorum) sen Türkiye'de Hypixel gibi bir sunucu yapıp 1.9'a çek bakayım oyuncu geliyor mu. Türk milleti kolaya alıştığı için yeniliklere uzak oluyorlar yapacak bir şey yok

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler şimdi eğri oturup doğru konuşalım,Türkiye'de en çok oynanan minecraft oyun türü PVP tarzında olanlar.
Ve 1.8 ötesinde PVP mantığı eskisine göre çok farklı olduğu,alışması zor olduğu için Türkiye'de 1.8den sonrası pek sevilmiyor.

Şahsen bende PVP'yi daha çok oynuyorum,ve 1.8-1.7 kullanıyorum,çok nadir olarak 1.9.
1.9 PVP'sini birçok sunucuda oynadım ancak eskisine göre çok farklı,alışamıyor normal PVP oyuncuları.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Beyler şimdi eğri oturup doğru konuşalım,Türkiye'de en çok oynanan minecraft oyun türü PVP tarzında olanlar.
Ve 1.8 ötesinde PVP mantığı eskisine göre çok farklı olduğu,alışması zor olduğu için Türkiye'de 1.8den sonrası pek sevilmiyor.
Zaten Türkiye'de yabancı sunucular ve insanlar pek rağbet görmüyor. Türkiye'de PvP'yi IsmetRG'in getirdi diye bir kitlemiz var. Badlion IsmetRG'den önce 300 sabit şimdi görmediği rekorlara ulaştılar. Türkiye'de önce Youtuberlar sonrasında oyuncular değişecek ki o sıralamada adımız duyulsun

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Sana katılıyorum

@İsimbulamadım.d

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Minecraft eskisi gibi çok oynanmıyor oyuncu kitleside belli 1.8'den çıkmıyorlar eskiler zaten hala 1.7 de tıkılıp kalmış...

Manofjoe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.8.8 Sunucum var 25 - 30 Online vardı şu an düşüşlerde 1.7.X Neden bu kadar aktif 1.8.8 kasma sorunu diyorlar sorunu optifine kurar 5dklık ayardan sonra kasıntı olmuyor 1.9 geçtim 1.10 saymasak bizimkiler daha 1.8.8 geçmeyi tercih etmiyor çoğu kişilerde 1.7.x - 1.8.x açıyor ne anlamı kalıyor 1.8.X olmasının sonuçta özelliklerini kullanamıyorsun saçmalık 1.8 neden tercih edilmiyor kastığından dolayımı veya başka bir sebepten dolayımı ?

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft 1.7.x ve 1.8.x sayesinde popülerlik kazandı zaten. Sen Minecraft'ta ne amaçla bir mantık arıyorsun ki ben onu çözemedim, yani ne bileyim oyunda jettır kılik yapıyorum adamı kesiyorum mantığı her zaman Türkiye'de olmuştur olmaya da devam edecek Türkiye ahım şahım bir sunucu çıkarmadı bugün zirvede yarın yerin dibinde (bazı sunucular için konuşuyorum) sen Türkiye'de Hypixel gibi bir sunucu yapıp 1.9'a çek bakayım oyuncu geliyor mu. Türk milleti kolaya alıştığı için yeniliklere uzak oluyorlar yapacak bir şey yok
Güzel kafa :D Minecraft 1.5.2 sürümünde iyice büyümeye başladı. .d

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlattığınız şey neden GTA V varken halada GTA:SA GTA:Vice City GTA:3 GTA:4 oynanıyor gibi bir şey.
Kolay mı GTA:V 'e geçmek ?

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
O 12 yaşındaki çocukların çoğunun bilgisayarı patates. Çok güçlü değiller. Bir süreden sonra Minecraft bilgisayarlara ağır geliyor. Bu yüzden takıldılar.
Yabancı sunucular (Sadece Premium değil Crack sunucular da) çok iyi işler çıkarıyor ancak Türkiye'de onunla uğraşacak kimse yok...​

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaş nedir insanların bu "1.9" ile derdi? Adam istemiyorsa geçirmez sanane? Dünyada bu konu ile ilgilenen bir sen mi varsın? Hem zaten 1.9 destekleyen sunucu varsa yetmiyor mu? İlla 1.9 için mi kurulması lazım?

Cidden insanlar 1.9'la bile Undertale gibi duygusal ilişki kuracaklar.

WegasTR

En iyi cevaplar
0
Millet hangi sürümü kullanacağını size mi soracak? Karışmayın kardeşim, sunucunu istediğin sürümde aç. Zaten var mı bu oyunu adam gibi 16 18 20 30 yaşında oynayan? 9 yaşındaki çocuklar oynuyor siz hala gelmiş sürüm kavgası yapıyorsunuz. Bizde 9 yaşındaydık ta gelip skypeden sürekli "abi vip ver abi admin olcam" demedik.