Turkcell SuperOnline Rezilliği

PratikZeka

Ahanda Peynir
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet. Bu konuyu tamamen Superonline'ı rezil etmek için açıyorum. Eğer siz internet almayı düşünüyorsanız Superonline'den almak aklınızın ucundan bile geçmesin.

Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz:

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Belki çok indirme yapmışındır. Fiber'mi kullanıyorsun? Ben SuperOnline Fiber kullanıyorum ve internetim gayet hızlı.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Gereken hızı almak için paket seçimi yapmanız gerekiyor. Genelde internet bağlandığında yavaş olan paket ile birlikte hat açılıyor. Online işlemler ile paket seçiyorsunuz. Tabii ki bu daha fazla ücret demek oluyor :(

Eğer hızın önceden normal ama bugün bu durumlardaysa superonline destek hattını arayıp arıza bildirimi yapabilirsin.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Dostum eğer kotalıysa ve çok harcıyorsan böyle olması normal zaten türkiyeninde internet hizmetini biliyorsunuz dünya kadar para versen yinede kotalı yinede kotalı kotasız olanlarında uploadı düşük downloadı yüksek sadece hem ucuz hemde kotalı bir paket satın aldıysan çok harcıyorsan normal bunun için süperonlineye rezalet demene gerek yok herkes gayet memnun

ama arkadaşın dediği gibide arıza olabilir arayın danışın

Hiç memnun kalmazsanız Türknet'den almanızı tavsiye ederim

eğer yayın yapmayan biriyseniz twtichde veya başka bir yerde tam size göre bir innternent türknet

Kotasız
Tahhadüt yok (İstediğin zaman kapatabilirsin interneti para almıyorlar ek ücret almıyorlar)
AKN AKK Yok
Eğer altyapısı olan bir yerd oturuyorsan 75 megabit hizmet verirler.
aynı zamanda türknet altyapısı olan bir yerde yaşıyorsan 100 megabit verirler

Steamda 70gb gta 5'i 4 saatte indirebilecek hızda.
indirme hızı steamda 7.5'e kadar cıkabiliyor
Aç 2 3 Saatlik filmi 1080p HD Hiç takılmadan izle.
ve üstelik 100 dakika aylık ev telefon hakkı var ek bi ücret almıyorlar onun icin

Türknet'in sadece 1 paketi vardır oda bu ayda sadece 65 tl herkeze öneririm

İyi Forumlar.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
1529686453556.png

Upload 3.90mbps'ye Kadar felan cıkıyor tabi benim icin o kadar önemli değil upload.
Mesela cs:go topluluk sunucusuna giriyorum 10ms üstü almıyorum
rekabetçi giriyorum 20 - 30ms üstü almıyorum.
her oyunda lagsız takılmadan rahatça oynuyorum.

İndirme hızıın 39mbps Olması Şu anda arkada açık olan şeylerden kaynaklanıyor ve az önce br oyun güncellendi steamda o yüzden. normalde 80 75 90 arası oluyor

utsukushihito

Marangoz
En iyi cevaplar
0
turknet kullanmanı tavsiye ederim, kotasız(gerçek kotasız), kullanıyorum ve sabah akşam download yapıyorum kota bitme sıkıntısı yok net yavaşlamıyor sabit 16mb.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
turknet kullanmanı tavsiye ederim, kotasız(gerçek kotasız), kullanıyorum ve sabah akşam download yapıyorum kota bitme sıkıntısı yok net yavaşlamıyor sabit 16mb.
altyapı olmadanmı 16mb alıyorsun ben altyapı var 70 80 90mb arası alıyorum.