TurkeyX Network | [KONU GÜNCELLENDİ-YENİ BİLGİLER!] HUB ve Skyblock Hazır! Minigames yapımı başlıyor! [ADMİN-BUİLDER ALIMI] IP: "TurkeyX.ML"

Sizce hedefimiz ne kadar mümkün?

• Kullanılan toplam oy
    13

FenomenTR288

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alınacak Yetkililer
  1. Admin
  2. Mimar
Sunucu IP Adresi
TurkeyX.ML

147955

Hey hey hey Dostlarım. Ben Enes tanıştığımıza memnun oldum.
Bende hepiniz gibi Minecraft aşığı biriyim. Tek fark kodlamaya merakı olan ve çok yaratıcı biriyim.
Sanırım PHP ve HTML kodlamaları ile çok vaktimi harcıyorum. Java'ya ise vakit kalırsa başlayacağım.
Bu yüzden uzak masaüstü sunucusuna bir kaç kişiyle ortaklık kurup paylaşacağım. Ve o kişilerde

sunucunun kadrosunu kendi rızalarıyla belirleyecekler. Güven meselesi çok önemli :)

||| |||
[WARNİNG] - [WARNİNG] V [GÜNCEL YAZI] V [WARNİNG] - [WARNİNG]
Panelimiz Teslim edildi "Kadir" adlı dostumuz sunucu ortağı olmuştur (karşılıksız)
ben yokken sunucumuzu Kadir bey yönetmekte olup takım lideri seçilmiştir.

Builder takımı kurmak için hala birçok dosta ihtiyacımız var.
İlk olarak Türkiyede ve Dünyada rekor kıran çok sevilen minigamesleri ekleyerek başlayacağız. Daha sonra ise Türkiyede olmayan ama Dünyada çok sevilen minigamesleri ekleyeceğiz.

Bolca minigames haritası inşa edecek olup gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.
Builder takımımıza katılacak dostlarımız ne kadar başarı elde ederse Builder takımına oylama ile lider olarak seçilecektir. Builder takımı liderleri takımda kimin kalacağına ve kimin çıkması gerektiğine karar verebilecek seviyede kişilerdir!

[WARNİNG] - [WARNİNG] - [GÜNCEL YAZI] - [WARNİNG] - [WARNİNG]

Sunucumuzun VDS makinesi aktif edildi. Geçici olarak Ram miktarı az konuldu. Sunucu henüz yapım
aşamasındayken fazlasıyla yetecek kadar performansımız var. Buda demek oluyor ki, sunucuyu hep birlikte
temelinden inşa edeceğiz. Bakın ciddi konuşuyorum, belki klişe olacak ama Türkiye değil Dünya'nın en iyisi olmak hedefimiz.

147958

Alın bakalım buda ip adresimiz: "Oyna.ga" (Bune la böyle der gibisiniz)
Sakin olun henüz yeni başlıyoruz. Şu ip adreside aktif olabilir denemekten zarar gelmez "Turkeyx.ml"

147957

Dostlarım Hepinizi Her Akşam Saat 18:00 da sunucuya bekliyorum. Admin, Mod, Builder alımımız olacak. 2-3 Admin, 1-2 Mod(Pluginer), Ve bolca builder alımımız olacak. Hatta sırf Sunucu haritaları için Builderlere özellikle ders vermeyi bile düşünüyorum. (Builder takımı kurmak) Evet yaratıcılığımı güzel konuştururum :) iyi builderimdir. Wold edit ve itemlerin uyumundan harita konseptlerine kadar herşeyde yanınızda olacağım.

Şunu belirtmek istiyorum ki işbirliği yapamayacak olan egolu, çok bilmiş tavırlara sahip arkadaşlarım hiç gelmeye bile zahmet etmeyin. Zaten sizi fark etmek zor olmayacak. Hiç gözünüzün yaşına bakamam. Burada Güzel bir proje yaratıyor olacağız. Ve buna engel olacak şeylerle vakit kaybetmeyelim.
Ne sizin canınız sıkılsın ne bizim. :)

novaskin-minecraft-wallpaper (1).jpeg

Yaşınız umrumda değil, sohbette az çok bilgi düzeyinizi saygı seviyenizi gösterirsiniz. Öğrenmeyi isteyen arkadaşlar bekliyorum. (YAŞ UMRUMDA DEĞİL DEDİYSEM 12 YAŞINDA BİRİNİ DEMEDİK) Herşeyi birlikte sorarak anlatarak paylaşarak öğreneceğimiz bir ortam. Olayın özeti şudur; Ben sunucunun gereken işlevlerini (malzemelerini) size vereceğim sizinde karşılığında bana güzel şeyler vermenizi bekleyeceğim. Bu yüzden bazen günlerce gelemeyecek olabilirim. Ama bütün kontrol yine adminler de olacağından kendi başınıza yavaşta olsa benim ara ara düzeltmelerimle büyümeyi umuyorum. Peki siz orada çalışırken ben nerede olacağım ?

Ahaha :D elbette PHP yi bitirip bir an önce Java kodlamalarına başlayacağım. Bu sayede temelimizin üzerine yeni kodlanmış plugin ve minigameslerle sağlam bir yol çizeceğiz.

Bu yolda bizle yürüyecek cesaretli dostlar arıyorum, Varmısınız? İnancı olmayan şimdiden bu konuyu burada kapatabilir. Ama inanıp çabalayan herkes inanıyorum ki karşılığını fazlasıyla alacak. Hem yeni şeyler öğreneceğiz hem bir takım olacağız. Hemde kazancımızı hep birlikte eğlenerek paylaşacağız. Sırf sunucu gelirlerini Builderilerimiz, Adminlerimiz ve Modlarımızla eşit bir şekilde paylaşmayı hatta ben hiç paraya dokunmamayı bile düşünmekteyim. Ne ekersen onu biçersin demiş ya atalarımız, Aynen o misal :) . Ben herkese elimden geldiğince malzeme bilgi ve desteği vereceğim. Gerisi bizim birlikten doğan gücümüze kalmış. Denemekten ne zarar gelir. Farklı olsun, daha önce hiç gidilmemiş yol olsun, ama sonunda buna değecek bir şey olsun.

147959

Builderlerden beklentim :D (Hayal kuruyorum evet size ne ?)
Sunucudaki içerikler, Eklenecek gruplar, Market fiyatları, Oyunların türleri her şey takımımızdaki kişilerin oylamaları ile belirlenecektir.
Şimdi başlamalıyız. Yarın geç olabilir. Herkesi bekliyor olacağım.
Herkese saygı ve sevgilerimi sunuyorum..

Görüşmek üzere dostlarım.

Son düzenleme:

CelalBeyxX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar ben çok ünlü olacak bir HUB sunucusunun baş yetkilisi ve admini celal bey. Sunucunuz çok iyi bir sunucuya benziyor ve o kadar emeğe karşı kesin bir karşılık vardır. İyi çalışmalar size.

FenomenTR288

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar ben çok ünlü olacak bir HUB sunucusunun baş yetkilisi ve admini celal bey. Sunucunuz çok iyi bir sunucuya benziyor ve o kadar emeğe karşı kesin bir karşılık vardır. İyi çalışmalar size.
Merhabalar, Teşekkürler.
İnşallah güzel günlerde karşılaşmamız dileğiyle. Sizlere de iyi çalışmalar.

TrakyaLee

Reborn Project; kaliteli hizmet , uygun fiyat.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Güzel bir çalışmaya benziyor, başarılar