Turkish Brony Gamer Youtube kanalımız açıldı! Oyun videoları/Nasıl Yapılır/Anlatım/Komik Videolar/

erdemalsirts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Youtube kanalımızın linki: https://www.youtube.com/channel/UC9W8e9ihAbaLwY1aZ6TuJGQ

Youtube kanalımızın resmi facebook sayfası: https://www.facebook.com/Turkish-Brony-Gamer-537414196430796/

Eğer gerçekten beğendiğiniz videolar varsa lütfen beğenmeyi ihmal etmeyiniz. Abone olursanız, yeni yüklediğim birbirinden güzel videoları Youtube ana sayfanızda görebilirsiniz. Takipte kalın. :)

Kanalımın diğer çakma kanallardan en büyük farkı, Yaş ortalamasının 10-11 olan çocukların açtığı özenti ve hazır basit introlarla yapılan kalitesiz ve az videolu kanallar gibi olmamasıdır. Yaptığım bütün videolardaki videoların işlenmesi için son derece hızlı işlemci, ekran kartı kullanmaktayım.

Sistem bilgilerime buradan ulaşabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UC9W8e9ihAbaLwY1aZ6TuJGQ/about

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kanalın kapak resmi yok.
Koysan iyi olur diye düşünüyorum.

erdemalsirts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kanalın kapak resmi yok.
Facebook sayfama tıkla ve orada freelance çalışan bir eleman arıyorum. Kapak resmi ve Thumbnail işi için. Maleesef grafik konularında iyi olmadığım için kapak fotoğrafı koyamıyorum. Painttende kapak resmi yapmak iğrenç olur.

Kanalın kapak resmi yok.
Bu arada elimdeki laptop Toshiba Satellite P50-B-11U. Kendi kişisel bilgisayarımdır. Ailem pek umursamıyor zaten sistemimi. Onlar hala eski Pentium 4 kasa ile idaire ediyorlar ya da onlara yetiyor. İşlemcimde 93C gibi ani ısınma sorunları var ilk alındığından beri var. Maleesef Toshiba ürününü seçmek biraz hataydı. 3600 TL değerinde elimdeki laptop. Bu fiyata çok daha güçlü ekran kartlı laptopta vardı ama o zamanlar çıkmamıştı.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Facebook sayfama tıkla ve orada freelance çalışan bir eleman arıyorum. Kapak resmi ve Thumbnail işi için. Maleesef grafik konularında iyi olmadığım için kapak fotoğrafı koyamıyorum. Painttende kapak resmi yapmak iğrenç olur.
Facebook sayfana mesaj attım.

erdemalsirts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Facebook sayfana mesaj attım.
Minecraftta 1920x1080 Full HD IPS 15.6 inç laptop ekranında Minecraft böyle bol haritalı büyük maplı serverlerde bile 250 FPS'yi görüyor üstelik oldukça yüksek ayarlarda. :) Ancak işlemci 1.99 ghz hızında çalışıyor ve 93C'de kalıyor kendini daha yüksek ısılardan otomatik olarak korumak için işlemci kullanımı %30 dayken minecraft bu yükü bindirirken işlemci aşırı ısınıyor bu ısı normalde normal değil. İşlemcim 3.72 GHZ'de çalışabiliyor %10 kullanımda normalde işlemcimin 3.72 ghz de sürekli çalışması lazım ama ısı anormal değerlere çıkınca hızını düşürüyor ömrünü azaltmıyor böylece. İşlemcim 4 çekirdek ve 8 threadtır. İnternetten yaptığım araştırmaya göre laptop işlemcisi olmasına rağmen Masaüstündeki hala canavar olan Intel core i7 4770 işlemcisinin performansına neredeyse çok yakın aralarında 1000 puanlık fark var ki devasa değil. Benim işlemcimin genel performans skoru 6024 iken Intel core i7 4770 işlemcisi 7000 skora sahip. İşlemcim hem tek çekirdek destekleyen kötü optimizasyonlu programlardada yüksek yeteneğe sahip yani optimizasyonu kötü olan yazılımlarda bile yüksek performans veren High-end dediğimiz güçlü üst sınıf işlemci. HQ serisi işlemci. U serisi değil. HQ serileri masaüstü işlemcilerinde aranan performansı mobil işlemcilerde verir. U serisi mobil işlemciler ise, güç tasarruf odaklı işlemcilerdir ve GHZ hızları çok yükseklere çıkmaz ayrıca U serisi i7 işlemciler 2 çekirdeklidir. Benim işlemci HQ seirsi olup, soketsiz ve lehimli işlemcidir.