>> TurkOyuncuMC << HUB www.TurkOyuncuMC.Com <|Play.TurkKOyuncuMc.Com|> <|Oyna.TurkKOyuncuMc.Com|>

İlk Önce Hangisi Eklenmeli ?

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

CostofDestiny

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Buildde nasıl bir hata buldular bilemiyorumda (çünki java.net.connectexpection hatası alıyorum yardım ederseniz güzel olur) bu arada hala asistanbuilder alımı var mı ?
Ticket olarak başvurdum bu arada skype verirseniz hoş olur.

notaldo

If you want this, dream it!
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Buildde nasıl bir hata buldular bilemiyorumda (çünki java.net.connectexpection hatası alıyorum yardım ederseniz güzel olur) bu arada hala asistanbuilder alımı var mı ?
Bizde zaten asistan builder var ve almayı düşünmüyoruz :(

CostofDestiny

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
En çok söylenen şeylerden biri buildin gelişmesi , bence düşünmeliydiniz :)
Ama genel olarak sw başarılı ama build hiç size ait gibi durmuyor nerdeyse mc serverlerinin %80inde bulunun klasik build gibi gözüküyor.
Tasarım değişikliği yapabilirsiniz özellikle spawnınızda girdiğimizde garip bir yerde başlıyoruz hesaba giriş yapınca başka bir yere gidiyoruz ordanda elmas ile sunucu seçiyoruz bunun yerine direk başladığımız yerde sunucular doğduğumuz yerin etrafında olabilirler.
Edit: Build size ait değildir demiyorum ama daha iyisi yapabilirmişsiniz gibi sene 2016 biraz daha yaratıcı olunabilinirmiş :)

notaldo

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Güncell++ :)

Alım olarak rehber var sadece... Hangi sunucuya girerken aldin hatayi ? Tum sunucular acikti...

Güncell++

GÜNCELL+++

Konu Güncell Yeni sistem hakkında bilgi verildi!...

GüncelLLL++++

Arkadaşlar teknik bir sorun nedeniyle sunucu 1 gündür kapalı şu an üzerinde çalışıyoruz akşam açmayı planlıyoruz!

Skroob

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Buildler Kötü Olmuş Doğrusu

notaldo

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu Güncel ++ Asit Adası Eklendi! Lag sorunu düzeltildi !

Guncel +++

GüNceL l L l +++

Güncel ++

Bakim nedeni ile sunucu bugun saat 22:00 a kadar kapalidir! Anlayisiniz icin tesekkur ederiz...

Bakim nedeni:
Sabit Disk degisimi :). Herhangi bir veri kaybi yasanmayacaktir...

Sunucu AKTİF... şu an küçük bir bakım var... MiniGamesler 2 hafta içerisinde aktif!!!

Güncell ++