Turnuva Skript Sorunu Lütfen Bi bakın!

Tomasobst

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
KONU KİLİT ARKADAŞLAR YARDIMCI OLAN TÜM ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM!

Son düzenleme:

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
kod satırına alıp kodu yazarsan yardımcı olabilirim böyle hiçbirşey anlasılmıyor.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Kodu ben yazdim ve feritin plugineriyim.

Sorun su : turnuva skripti yaptik ve hatali vikti. Ferit hatayi duzeltti fakat turnuvaisinla arg 2 player yaptigimizda 2. Oyuncu isinlanmiyor ve efekt verilmiyor.

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Argumentlerden birini <player> yapın düzelmesi gerekli geçiçi değişkende kullanabilirsiniz. Ve ya şu şekilde de olabilir tam emin değilim akşam 5 de gelicem o zaman bakarım.

Command /ts <player> <player>:
[TAB]trigger:
[TAB] [TAB]set {oyuncutp1} to arg-1
[TAB] [TAB]set {oyuncutp2} to arg-2 [TAB] [TAB]message "Oyuncu 1 % {oyuncutp1} Oyuncu 2 {oyuncutp2}"

Eğerki oyuncu isimlerini mesaj atarsa bi çözümü var yoksa diğer yolu anlatacağım gerçi o da olmayabilir ama en garanti yol tek tek ekleyip sonra if {oyuncutp1} and {oyuncutp2} is set tarzında gösterip tp lemek olacaktır bu arada o set kısımlarının arasına wait 5 tick eklermisin teleport kısmınada ekle,

Son düzenleme:

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
KONU KİLİT GENÇLER SORUN ÇÖZÜLDÜ SUSUN!
Skript'inde sorun varken yalvarıyorsun , lütfen bir bakın , lütfen yardım edin yaa nolur gibi açıklamalarla konu açıyorsun. Bu forumdaki insanlar sana yardım etmiş sorunun çözülmüş ve yazdığın şeye bak ! Sen hiç terbiye almamışsın heralde biri yardım istediğinde yardım edene teşekkür edilir , ha bunuda bilmiyorsan sana ö.m'dan bütün görgü kurallarını atarım sen merak etme.