Tutar mı?

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyler artık son çare bi faction açmayı planlıyorum op değil lapis olacak (ama lapisten kasılmak daha zor olacak) p4 v5 gibi büyüler artık çocuk oyuncağı değil kasmak için uğraşılacak büyüler ve classlar eklemeyi planlıyorum assasin bir komboyla 3 sn görünmezlik alabilir vs. birde sp eklemeyi düşünüyorum skillpoint mesela 100 skill pointle 1 can skilli alabileceksiniz. haftalık klan savaşları vs. sizce tutar mı? Biraz eski sv lere benzetmek istiyorum

JaveDesigns

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kalitesine Bağlı Yapacam Demekle Olmaz Emek Verip Dediklerini Yapabilirsen ve Kaliteli Bir Faction Sunucu Çıkarabilirsen Niye Tutmasın.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Son çare" derken ? Birkaç defa farklı bir sunucu yapmaya çalışıp başarısız olmuş birisinin sözleri mi yoksa sadece insanların fikrine kanıp kendi güzel ve FARKLI projesinden vazgeçmiş birisinin sözleri mi bu ?

(Türkiye'de bu sunucu tutar...)

Zulu

Hurra, Die Welt Geht Unter.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Artık emek sunucuları unutmuş Gamer'lar, Emeğin tadını almamış Gamer'lar , Zor geliyor insana artık saatlerce lapis kasmak haftalarca p4 için uğraşmak. Benim gibi emek sunucular arayanlar olduğunu sanıyorum. Dene kardeşim tutmasa bile Emek sunucular unutulmasın...

ERENCAGLI

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tutmaz. Artık bu tür sunucular bitti. Ama eğer RPG bir server açarsan tutar.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşım ile aramda bir diyalog geçti.
-Kanka sen minecraft oynuyor musun hala?
+Evet kanka ne olmuş.
-Ben Faction Sunucu açacağım ve içinde lapis olacak ama zor kasılmak artık eskiye göre değil biraz zor.
P4 bırak P5 Bile yapılması zor olacak Ne dersin?

+

Zulu

Hurra, Die Welt Geht Unter.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
+Evet kanka ne olmuş.
-Ben Faction Sunucu açacağım ve içinde lapis olacak ama zor kasılmak artık eskiye göre değil biraz zor.

+
P4 bırakırsak P5 zaten zor olur hocam Türkçeyi katlettiniz:

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Son çare" derken ? Birkaç defa farklı bir sunucu yapmaya çalışıp başarısız olmuş birisinin sözleri mi yoksa sadece insanların fikrine kanıp kendi güzel ve FARKLI projesinden vazgeçmiş birisinin sözleri mi bu ?

(Türkiye'de bu sunucu tutar...)
birincisi
Tutmaz. Artık bu tür sunucular bitti. Ama eğer RPG bir server açarsan tutar.
rpg yapacak kadar bilgim olduğunu sanmıyorum
+Evet kanka ne olmuş.

+
.p
P4 bırakırsak P5 zaten zor olur hocam Türkçeyi katlettiniz:
p5 i mastery questlerle aldırmayı planlıyorum başka türlü alınmayacak P4 ü minecrafttan exp ile alabiliyorlar

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Eski sunucunu tam olarak bitirebildiysen ve bilmediğin şeyler öğrenip kendine ders çıkardıysan dediğin gibi son çare olarak bu sunucunun tutma ihtimali 1-2 tık daha fazla olabilir ya da kafana göre düzenleyip OP Faction açarsın parayı kırarsın.