Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Yardım Twitch/Curse launcher'i indiremiyorum

Pulficar

Yeni Doğmuş
Mesajlar
1
Puanları
10
Merhabalar bugün minecraftta omni factory modpackini oynamak istiyordum ve twitch app indirdim sonrasında mincraft twitch/curse launcher (ismini tam olarak bilmiyorum) onu indirecektim ki yükle tuşuna bastığımda yükleniyor demeden gene yükleme tuşu geliyor ve böyle bir kısır döngüye giriyoruz bende mi bir sıkıntı var anlamdım yardım cı olursanız sevinirim


(TeamExtreme kullanıyordum sildim gene denedim olmadı aynı şekilde technic launcher kullandım onuda sildim ve denedim olmadı [technic crack])
 

gmngms55

Sudan Çıkmış
Mesajlar
5
Puanları
10
yükle değil de diğer seçeneği seçip minecraftın olduğu klasörü seç
 

Bernard

¯\_(ツ)_/¯
Kaynak Yetkilisi
Mesajlar
966
Puanları
3,180
Orijinal Minecraft halihazırda yüklü ise yükle butonunun yakınlarında bulunan "diğer" butonuna tıklayarak oyunun yolunu seçmelisin. Oyunun yolunu seçmek içinse çalıştır kutucuğunu Windows tuşu + R kombinasyonu ile açıp arama barına "%appdata%" yazıp enterlayabilirsin. Gelen ekranda bulunan ".minecraft" klasörü Minecraft'ın klasörüdür. Klasöre girip dosya yolunu kopyalayıp Twitch launcher da girdiğimiz ekranda kullanabilirsin.