UcanKofte'nin Hayal Dünyası {BETA}

Konu düzeni kötümü ?

• Hayır

Kullanılan: 15 44.1%
  • Evet

Kullanılan: 19 55.9%

• Kullanılan toplam oy
    34

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Akşama sunucu açılıyor başvuru formu doldurmayı unutmayın :)

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya Başvuru yapan arkadaşların mail adreslerine bakmalarını rica ediyorum.

siyahmafya

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Agzini topla ilk once bu bir. Mapi adam paylasmis kullanir kullanmaz sana mi kaldi bu? Gecici olarak kullaniliyor yazmis. Bunda hicbir sakinca yok. Madness foruma mi giriyor tesekkuru gorecek. Milletin seni anlamasi icin adam gibi yorum at. Dusunerek. Okey mi ? Adam zaten indiriyor ve indirilmeye gore kalitesini gostermis oluyor bu ona bi tesekkur zaten. Gidipde sunucusuna calmiyor baskasi gibi. Bilmem anlatabildim mi?[DOUBLEPOST=1422890519,1422890380][/DOUBLEPOST]Sen bu sunucuyu laflarinla kotuledigini saniyorsundur hatta seviniyorsundur. Sen kimsin ki forumda bi hicsin cogu kisiye gore..
12 Yaşındaki Ergenin bana laf sokma çabaları :D OKEYMİ nedir Minecraft türk forumundasın sen yanlış yere geldin guzelim

DİL anlatımın super senin bana cevap atcak kadar beynin gelişmemiş

Milletin seni anlamasi icin adam gibi yorum at. Dusunerek. Okey mi ?

whofedASUNA

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gelmemiş?[DOUBLEPOST=1422896812,1422896750][/DOUBLEPOST]
12 Yaşındaki Ergenin bana laf sokma çabaları :D OKEYMİ nedir Minecraft türk forumundasın sen yanlış yere geldin guzelim
12 yaşında ve ergen değil ayrıca yazım yanlışlarından bakıyorsak yaşa sende Türk'ün t sini küçük yazmışsın?

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sistemde hata olduğu için gitmedi İp : Play.ucankofte.net sunucu 21:15 açılcak[DOUBLEPOST=1422898991,1422897255][/DOUBLEPOST]Beyler whitelist sistemini kaldırıyorum çok fazla hata alıyorum bazı pluginlerle sunucu 4 gün beta olarak devam edecek biraz sıkıcı geçebilir lütfen kusura bakmayın elimde olan bir şey değil . :(