Yardım Ucuz Premium Siteleri

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bu sitelerden alabilirsin fakat şansına bağlı olarak verdikleri Premium hesap hiç girmeyebilir, veya girdikten bir süre sonra (5-10 gün) gidebilir. Bunun dışında Premium sunuculardan banlı olma şansı da var. Tavsiyem paranı biriktirip orijinal sitesinden alıp ömür boyu gönül rahatlığı ile kullanmak.

Bu konu hakkında bir süre önce açtığım konumu da okuyabilirsin istersen, şimdiden uyarayım biraz uzun. :D
(Konuyu bulamadım maalesef, forum geriye alınmadan önce açmışım sanırım)

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Konunun çözüldüğünü düşünüyorum yinede yazarsanız güzel olur.

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Tavsiyemiz elbet minecraftın orjinal sitesinden yanadır lakin o parayı vermeyipte premium alabileceğiniz güzel siteler mevcut.

10TL - 15TL ye alabileceğin premiumların zaten isim değişme özelliği mevcut olduğu için banlanma gibi durumları isiminizi değiştirerek atlatabilirsiniz.

örnek ben; premium sitelerinden aldım 1,5 sene oluyor hala kullanıyorum memnunum.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Tavsiyemiz elbet minecraftın orjinal sitesinden yanadır lakin o parayı vermeyipte premium alabileceğiniz güzel siteler mevcut.

10TL - 15TL ye alabileceğin premiumların zaten isim değişme özelliği mevcut olduğu için banlanma gibi durumları isiminizi değiştirerek atlatabilirsiniz.

örnek ben; premium sitelerinden aldım 1,5 sene oluyor hala kullanıyorum memnunum.

Ben Premium sunuculardan banlanmaktan bahsetmiştim, crack sunuculara girmek için neden Premium alasın zaten, Premium sunucularda da isme değil UUID'ye yani direk hesaba ban atılır atılınca, yani isim değiştirerek aşamazsın. Yukarıda dediğim gibi şansa bağlı olarak bazen hesabın gerçek sahibi farkediyor değiştiriyor şifreyi vb., bazen ise uzun süre kullanabiliyorsun.

Fakat iki durumda da orijinal sitesinden aldığında hesabın her şeyi sana ait olmuş oluyor, her şey de özgür, daha rahat oluyorsun. Sürekli tedirgin olmuyorsun.

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Ben Premium sunuculardan banlanmaktan bahsetmiştim, crack sunuculara girmek için neden Premium alasın zaten, Premium sunucularda da isme değil UUID'ye yani direk hesaba ban atılır atılınca, yani isim değiştirerek aşamazsın. Yukarıda dediğim gibi şansa bağlı olarak bazen hesabın gerçek sahibi farkediyor değiştiriyor şifreyi vb., bazen ise uzun süre kullanabiliyorsun.

Fakat iki durumda da orijinal sitesinden aldığında hesabın her şeyi sana ait olmuş oluyor, her şey de özgür, daha rahat oluyorsun. Sürekli tedirgin olmuyorsun.
Aldığım site üzerinde Ban gibi durumlar yaşamadım üstelik arkadaşlarımı da yönlendirdim onlar da böyle bı durum yaşamadı ya biz çok şanslıyız ya da site güvenli.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Googleye Minecraft premium yazdığında ilk gelen site bana ait rote.... site ismi oradan rahatlıkla alabilirsin, premiumdan yana hiç şikayet gelmedi.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Aldığım site üzerinde Ban gibi durumlar yaşamadım üstelik arkadaşlarımı da yönlendirdim onlar da böyle bı durum yaşamadı ya biz çok şanslıyız ya da site güvenli.

Güvenli nasıl oluyor bana söyler misin? 150 TL'ye alıp size 3 TL'ye satıyorlar güvenli mi oluyor? Ya da 150 TL'ye alan adam oyunu bırakırken 3 TL'ye falan mı satıyor o tür sitelere? Bu tür siteler de başka bir yerden alıp size satıyor, yoksa nasıl kar edecekler? Mojang'da mı çalışıyorlar, "heçker" mi bu arkadaşlar?

İsim değiştirerek banı kaldırabilirsin dediğin için UUID'ye ban atıldığını söylemiştim ama sitelere gözün kapalı güvenli diyeceğini sanmıyordum. :D

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Güvenli nasıl oluyor bana söyler misin? 150 TL'ye alıp size 3 TL'ye satıyorlar güvenli mi oluyor? Ya da 150 TL'ye alan adam oyunu bırakırken 3 TL'ye falan mı satıyor o tür sitelere? Bu tür siteler de başka bir yerden alıp size satıyor, yoksa nasıl kar edecekler? Mojang'da mı çalışıyorlar, "heçker" mi bu arkadaşlar?

İsim değiştirerek banı kaldırabilirsin dediğin için UUID'ye ban atıldığını söylemiştim ama sitelere gözün kapalı güvenli diyeceğini sanmıyordum. :D
okuma yazmanız var değil mi ? "ya biz çok şanslıyız ya da site güvenli." cümlesinden bunu mu anladınız. Bu sadece tercih meselesi 150tl vermek istemeyenler için ideal bir seçim premium siteleri.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
okuma yazmanız var değil mi ? "ya biz çok şanslıyız ya da site güvenli." cümlesinden bunu mu anladınız. Bu sadece tercih meselesi 150tl vermek istemeyenler için ideal bir seçim premium siteleri.

sizin okuma yazmanız da var değil mi? ben orada siteler güvensiz dolandırıcı demedim, "içiniz daha rahat olur, tedirgin olmazsınız, ömür boyu her şeyi size ait olur rahat rahat kullanırsınız" dedim, siz de siteyi övmek için ya biz çok şanslıyız ya da site güvenli dediniz. arkadaşlarımı da aldırdım hiç birisi sıkıntı yaşamadı diyerek çok şanslıyız kısmını yok etmeye çalışıp sitenin güvenli olduğunu ima ettiniz.

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
hayır, bu konuda çok şanslı olanlar da var. "Site %100 güvenli demedim." 150tl vermek istemiyorsan 10tl verirsin ismini,skinini vs. değiştirirsin. Premiumu alan arkadaşlarım arasından hiçkimse bir sunucudan banlı değil, müşteri no'nuzu sakladığınız taktirde şifresi değiştirilme,ban gibi durumlarda yeni premium u ücretsiz olarak veriyorlar.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
hayır, bu konuda çok şanslı olanlar da var. "Site %100 güvenli demedim." 150tl vermek istemiyorsan 10tl verirsin ismini,skinini vs. değiştirirsin. Premiumu alan arkadaşlarım arasından hiçkimse bir sunucudan banlı değil, müşteri no'nuzu sakladığınız taktirde şifresi değiştirilme,ban gibi durumlarda yeni premium u ücretsiz olarak veriyorlar.

email değişmeyen hesaplar da isim değiştirdiğin anda Premium'un gitme şansı artacaktır, sahibinin emailine bildirim gider isim değiştirildi diye.

bu siteler hesapları nereden alıyor/buluyor peki? ücretsiz alıyor/buluyorlar ise siz boşuna para veriyorsunuz, para verip alıyorlarsa da bir şekilde kar etmeleri gerektiği için size daha pahalıya satmaları gerek. hesap banlı çıkma gitme durumlarında yeni hesap veriyorlar diyorsunuz, demek ki yeni hesap verebilecek kadar bir karları var veya hesapları ücretsiz alıyorlar.

her şekilde de yukarıda da dediğim gibi, siz bu oyunda sunucu açıp oradan para kazanıyor iseniz, bu oyunu oynarken eğleniyor iseniz, bu oyunun geliştiricilerinin de hakkını verip orijinal Premium alacaksınız.

Paranız yetmiyor ise crack oynayın, demo oynayın o beni alakadar etmez, ama Premium sunuculara gireceğim, illa skini mi değiştireceğim diyor iseniz tavsiyem orijinal Premium almanız. Paranız yok ise veya yetmiyor ise de premium sunuculara girmeyi verin, skin değiştirmeyi verin, bu hayatın her yerinde böyledir paran yok ise bazı "lüks"lerden vazgeçersin, ihtiyaç değil ya sonuçta oyun oynuyorsun.

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
email değişmeyen hesaplar da isim değiştirdiğin anda Premium'un gitme şansı artacaktır, sahibinin emailine bildirim gider isim değiştirildi diye.

bu siteler hesapları nereden alıyor/buluyor peki? ücretsiz alıyor/buluyorlar ise siz boşuna para veriyorsunuz, para verip alıyorlarsa da bir şekilde kar etmeleri gerektiği için size daha pahalıya satmaları gerek. hesap banlı çıkma gitme durumlarında yeni hesap veriyorlar diyorsunuz, demek ki yeni hesap verebilecek kadar bir karları var veya hesapları ücretsiz alıyorlar.

her şekilde de yukarıda da dediğim gibi, siz bu oyunda sunucu açıp oradan para kazanıyor iseniz, bu oyunu oynarken eğleniyor iseniz, bu oyunun geliştiricilerinin de hakkını verip orijinal Premium alacaksınız.

Paranız yetmiyor ise crack oynayın, demo oynayın o beni alakadar etmez, ama Premium sunuculara gireceğim, illa skini mi değiştireceğim diyor iseniz tavsiyem orijinal Premium almanız. Paranız yok ise veya yetmiyor ise de premium sunuculara girmeyi verin, skin değiştirmeyi verin, bu hayatın her yerinde böyledir paran yok ise bazı "lüks"lerden vazgeçersin, ihtiyaç değil ya sonuçta oyun oynuyorsun.
Zamanında orijinalini aldığım minecraft premiumumun giriş bilgilerini unuttuğum için (2 sene oyunu bırakmamdan kaynaklı) yeniden almaya gerek duymadım ve yenisini de buradan aldım premiumumu nereden alacağım bence sizi ilgilendirmiyor. Yapımcıların emeğini zamanında verdim. Oyunları crack oynmaya merakım yok zaten.

Ömür boyu demişsiniz :D ki hoş şunun şurasında 2 sene sonra hayata atılıyorum, "Ömür boyu" hayatımı bu oyunlarla geçirecek halim yok ya.

Bu arada insanların tercihleri de sizi ilgilendirmez onu da söyliyeyim de.

Son düzenleme:

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Zamanında orijinalini aldığım minecraft premiumumun giriş bilgilerini unuttuğum için (2 sene oyunu bırakmamdan kaynaklı) yeniden almaya gerek duymadım ve yenisini de buradan aldım premiumumu nereden alacağım bence sizi ilgilendirmiyor. Yapımcıların emeğini zamanında verdim. Oyunları crack oynmaya merakım yok zaten.

Ömür boyu demişsiniz :D ki hoş şunun şurasında 2 sene sonra hayata atılıyorum, "Ömür boyu" hayatımı bu oyunlarla geçirecek halim yok ya.

Ömür boyu dediğim, hesap sınırsız olarak sende kalacak, gitme riski yok. Giderse de eposta hesabınla geri alırsın. Veya destek bildirimi açar satın alırken kullandığın kredi kartı numaranın son 4 hanesini verirsin. Onun dışında güvenlik soruları vesaire ile de alabilirsin. Kısaca hesap sana ait olur istediğin zaman girer kullanırsın ömrünün sonuna kadar bu oyunu oynayacaksın dediğimi hatırlamıyorum. Konuyu istediğiniz gibi anlıyorsunuz.

Zamanında orijinalini aldığım minecraft premiumumun giriş bilgilerini unuttuğum için (2 sene oyunu bırakmamdan kaynaklı) yeniden almaya gerek duymadım

Kesinlikle aldığına ve unuttuğuna şu an inandım bak. Destek bildirimi açabilirdin, epostadan geri alabilirdin, kart numarandan, güvenlik sorularından vesaire geri alabilirdin. Eğer hesap sana aitse ve sen satın aldıysan merak etme her türlü onu geri alabilirsin 1 TL'ye Premium aldığın siteler sana hiçbir güvence garanti vermez fakat 150 TL'ye alıyorsan sen bir şeyi her türlü geri alabilirsin onu.

Oyunları crack oynmaya merakım yok zaten.

Yaptığın şeyin crackden farkı yok zaten. Cracklere mi laf atıyorsun şimdi de? Crack kullanan adam en azından Premium sunuculara girmemeyi vesaire kabul ediyor. Siz ise hem parasını vermek istemiyorsunuz hem de skin ve Premium sunuculara girmek istiyorsunuz. Bu daha kötü bence. :D

Evet tercihleriniz beni zerre ilgilendirmiyor istediğiniz siteden alır dolandırılırsınız benim umurumda olmaz fakat burada gelip bu tür siteleri övüp meşrulaştırmaya çalışmayın yaptıkları ne etik olarak ne yasal olarak doğru değil.

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Şöyle bi göz gezdirdim pek okumaya gerek duymadım. aynı şeyleri tekrarlıyorsunuz zaten. uzatmanın bi manası yok ha illa uzatırım derseniz dm'den iletişime geçebilirsiniz. İnsanların gözünü yormaya gerek yok.

Kesinlikle aldığına ve unuttuğuna şu an inandım bak.
Ha bir de yeni tanıştığınız insanlara karşı üslubunuz böyle mi ? :D