Neler Yeni

İstek Ücretli veya Ücretsiz Yaptığımız oyuna moderatör/admin ve web developer aranıyor

Flap

rubiconnetwork.keyubu.com
Katılım
3 Eyl 2019
Mesajlar
92
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
50
Puanları
480
Merhaba ismini şuanda belirteyemeceğim bir 3d sandbox bilgisayar oyunu yapmaktayız. Oyunda oyuncular kendi dünyalarını inşaa edebilir ve başkalarının dünyalarına girebilirler ayrıca kendilerinin oyunu hostlaması gerekmemektedir. Oyun Robloxa benzer olmakla beraber kendi geliştirdiğimiz ve oyun dünyasına gelebilecek yenilikleri test edebilceğimiz bir oyundur. Ekibe katılmak isteyenler özel mesaj atsınlar.

Oyunun geliştirilmesi benim tarafımdan ve web tasarımda benim tarafımdan yapılacaktır ancak web development(Php vs.) konusunda fazla bilgim olmadığından yardımcı olan arkadaş aranmaktadır.

Not: direkt ödeme almazsınız scripti bize verirken reklam gelirlerini alırsınız sadece ayrıca oyunda satılan üyeliklerin %40'ından da alabilirsiniz.

Oyun şuanda sadece Türkiye,ortadoğu ve rusyada çıkış yapılması planlanmaktadır.

İsim vermeme sebebimiz ise henzüz domaini almamış bulunmamızdır. Kaptırmak istemediğimden satın aldıktan sonra konuyu güncellerim.
 

YeQiu

Marangoz
Katılım
2 Ağu 2020
Mesajlar
61
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
29
Puanları
40
Web Developer ilgimi çekmedi fakar Admin veya Moderatör meselesini açarsanız sevinirim. Neden oyunun içinde admin veyahut moderatör bulunması gerekiyor?
 

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
Katılım
20 Eyl 2012
Mesajlar
526
En iyi cevaplar
2
Beğeniler
230
Puanları
4,300
Bence ilk önce oyunu kendiniz bitirmeli sonra planını yapmalısınız.
 

Üst