Ücretsiz Hosting Dağıtıyorum

gereksiz31

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar;

Web Hosting ihtiyacı olanlar otomasyon sitemden ücretsiz bir şekilde alabilir. Normalde direk mesaj atmanızı isteyecektim ve hesabınızı açacaktım fakat çok talep olursa yetişemeyeceğim için otomasyon için promosyon kodu vereceğim.
Verdiğim kod ile direk hosting hesabınızı kurabilirsiniz.

Verilen promosyon kodu sadece aşağıdaki pakette geçerlidir.

147047

Otomasyon sistemi için tıklayınız. Kayıt olduktan sonra sipariş verebilirsiniz. Sipariş verirken aşağıdaki alana verilen kupon kodunu yazarsanız ücret kalkacaktır.

147048

Kodu girdikten sonra bu şekilde olmalıdır.

147054

Şimdi site üzerinden satış yaptığımı düşünenler olacaktır. Otomasyon sisteminde ödeme altyapısı bulunmamaktadır. Normalde çekilişler ile üyelerin hesaplarına kredi ekliyorum ve biriktirerek istedikleri hosting paketini alıyorlar. Forum Gamer ailesine özel Promosyon kodu oluşturdum. Yani bu site üzerinden gelir elde etmemekteyim. Tamamen gönüllü olarak ücretsiz hizmet vermekteyim. Bu yüzden Vergi Levhası ihtiyacı bulunmamaktadır.

Belki merak eden olur diye Yer Sağlayıcı Belgemi de eklemek isterim. Tıklayarak Btk nın sitesinden kontrol edebilirsiniz. Verilen hosting paketlerinin hepsi cPanel üzerinde barındırılmaktadır.

Promosyon kodu sadece 1 aylık ödemeyi karşılamaktadır. Devamını talep etmek için discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Discord adresim: Emirhan1327#6963

Promosyon kodu: forum.gamer.com.tr
Promosyon kodu Pazar gününe kadar geçerlidir. 10 Adet Kullanım hakkı bulunmaktadır. Talep olursa kullanım hakkını arttıracağım.

Kayıt olmak için tıklayın.

Kayıt olduktan sonra paketi görüntülemek ve sipariş vermek için tıklayın.
Kayıt olmadan verilen siparişler kurulmamaktadır. Lütfen sipariş vermeden önce kayıt olun.

Eğer talep olursa konu tasarımını daha güzel ve düzenli yaparak yeni bir konu açarım. Paketin nasıl alınacağını daha detaylı resimlerle anlatırım.

Alabilen herkese bol şans.
İyi Forumlar.

mojomi

oyna.craftturk.tc
En iyi cevaplar
0
Reseller mahvolacak desene.