ücretsiz survival paketi +300 ONLİNE (saniye & kaosmc)

SlimmWEB Güvenilir mi ?

• Hayır

Kullanılan: 0 0.0%
  • tabikide hayır

Kullanılan: 2 50.0%
  • yusuf selam knk

Kullanılan: 2 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

xdasdweb

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba parayla aldığım pakettir kimseye atamazsın diye bir şart koşulmadı sözleşme felan da yok istediğimi yaparım hacı leak felan diyip konumu kaldırtmadan önce bana ulaşın kanıtları atarım.
slimmwebden aldığınız paketi size özel yapıyorlarmış gibi konuşup 100 kişiye satarlar dikkatli olun.

VİRUS TARAMASI:

Moderatör tarafından düzenlendi:

Electus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
içindeki leakmı yoksa paralı pluginlermi anlamadım

ErayAlkan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba parayla aldığım pakettir kimseye atamazsın diye bir şart koşulmadı sözleşme felan da yok istediğimi yaparım hacı leak felan diyip konumu kaldırtmadan önce bana ulaşın kanıtları atarım.
slimmwebden aldığınız paketi size özel yapıyorlarmış gibi konuşup 100 kişiye satarlar dikkatli olun.

buyrun tadını çıkarın.
Üzüldüm dostum senin adına paketi inceledim skriptlerin hepsi biyerlerden arak işi bilenden almayı bilseniz keşke.

Electus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yani slimweb neyse kişiye özelmi yapiyoruz dedide? ben bu paket baya bi yerde gördüm afedersinde oros*u olmuş paket

xdasdweb

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
yani slimweb neyse kişiye özelmi yapiyoruz dedide? ben bu paket baya bi yerde gördüm afedersinde oros*u olmuş paket
haha aynen :D Kişiye özel sanıyorduk (herkese satıcam da demedi) bende olan emek vererek yaptığım sistemleri istedi onları bile satmış ula bari benim sistemlerimi satmasaydın hayırdır üstüne konuyorsun.

Son düzenleme:

Electus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
iyi de oldu millet jarını spigotdan yükleyip configini burdan ücretsiz alabilir !

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Kim olduğunu bilmiyor muyum? Grief yiyip piyasayı ayakların bir yerlerine vurarak terk eden küçük yaşlı Yakup. Bu yapmış olduğun şey çok çocukca. Benden satın aldığın paketi, burada ücretsiz paylaşman çok yanlış. Üzücü olanda bunu fake hesap açıp yapman. Nereden anladın ben olduğumu dersen NCP de sufmen yazıyor kardeş...

Ayrıca slimmweb ve kaos ne alaka onu anlamadım.
Paketi platformumdan satın aldın. @Bernard lütfen gereken yapılsın. Böyle arkadaşların fake hesap açıp bu tarz şeyler yapması acayip komik. Asıl hesabı tespit edilip banlanmalı.

xdasdweb

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kim olduğunu bilmiyor muyum? Grief yiyip piyasayı ayakların bir yerlerine vurarak terk eden küçük yaşlı Yakup. Bu yapmış olduğun şey çok çocukca. Benden satın aldığın paketi, burada ücretsiz paylaşman çok yanlış. Üzücü olanda bunu fake hesap açıp yapman. Nereden anladın ben olduğumu dersen NCP de sufmen yazıyor kardeş...

Ayrıca slimmweb ve kaos ne alaka onu anlamadım.
Paketi platformumdan satın aldın. @Bernard lütfen gereken yapılsın. Böyle arkadaşların fake hesap açıp bu tarz şeyler yapması acayip komik. Asıl hesabı tespit edilip banlanmalı.
Böyle bir durumun olması hem üzücü hemde pakete emek veren biri için kırıcı bir durum zamanında grief yiyip bunu hazmedemeyip kime sallasam kime uçsam kaçsam diye düşünüp ortaya konulmuş buyuk bir emeği hiç etmen çok üzücü.....

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Şu an paketi paylaşmış olman zerre üzmedi. Sadece müşterilerim açısından üzüldüm ki bunu karakterli ( senin gibi olmayan ) müşterilerime telafi edeceğim.

Asıl olay şu ki SlimmWEB resmi bir kuruluş. Bu tarz herkese açık platformlarda bu tarz eylemlerle firma hakkında saçmalamaların sana pahalıya patlayacak bilgin olsun. Gerek açtığın anket gerekse konuda ve yorumlarda sallamaların, şu anda delil olarak SS lendi. Foruma destek talebinde gerekli belgeler sunulduğunda IP adresinizi almamız ve hakkınızda bir resmi kuruluş hakkında, bir sürü asılsız suçlamalar yaparak; onlarca, yüzlerce, belki de binlerce kişiyi firmaya kötü bakmasını sağlama çabanızdan dolayı, hakkınızda tüm gerekli işlemler başlatılacaktır. Hakkınızda hayırlısı olsun.

xdasdweb

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Şu an paketi paylaşmış olman zerre üzmedi. Sadece müşterilerim açısından üzüldüm ki bunu karakterli ( senin gibi olmayan ) müşterilerime telafi edeceğim.

Asıl olay şu ki SlimmWEB resmi bir kuruluş. Bu tarz herkese açık platformlarda bu tarz eylemlerle firma hakkında saçmalamaların sana pahalıya patlayacak bilgin olsun. Gerek açtığın anket gerekse konuda ve yorumlarda sallamaların, şu anda delil olarak SS lendi. Foruma destek talebinde gerekli belgeler sunulduğunda IP adresinizi almamız ve hakkınızda bir resmi kuruluş hakkında, bir sürü asılsız suçlamalar yaparak; onlarca, yüzlerce, belki de binlerce kişiyi firmaya kötü bakmasını sağlama çabanızdan dolayı, hakkınızda tüm gerekli işlemler başlatılacaktır. Hakkınızda hayırlısı olsun.
hıı öylemi knk

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Hocam bu paket illegal :) İçinde ücretli eklentiler mevcut, satın alıp paylaşman yasak, leaklerini paylaşman da yasak ve efektif değil.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Hocam bu paket illegal :) İçinde ücretli eklentiler mevcut, satın alıp paylaşman yasak, leaklerini paylaşman da yasak ve efektif değil.
Paketi paylaşması ayrı mesele, bunu resmi bir firma üzerine görüntülenmek için yapması ayrı bir şey. Ve anket daha da saçma.. Gereken işlem firmamız tarafından dediğim şekilde uygulanacaktır.

Uygulanmada paket değil, resmi bir kuruluşa herkese açık platformda asılsız suçlamalar.