Üst Geçitte Gitarımla

Sizce Yusuf Elanur İle Tanışır Mı?

• Tanışır Tanışır.

• Yok Be Kanka.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere kendi yazmış olduğum bir öyküyü paylaşacağım.
Öykümüz de iki tane karakter var, Yusuf Ve Elanur.

Kim Bu Karakterler? :)
Öykümüzde geçen "Yusuf İsmi Ben Oluyorum",Benim adımda Yusuf.
:alay:

"Kendisi Benim Eski Kız Arkadaşım Olur," Onu anmak adına onun ismini kullanmak istedim.:alay:

Nedir Bu Öykünün Konusu?:)
Bir lise öğrencisi olan Yusuf, kız arkadaşı ile aynı şehirde yaşıyor, fakat kızın babası iş adamı, ve iş gereği şehirden ayrılmak zorunda.Bunu öğrenen Yusuf'ta sevdiğine kavuşabilmek için, Gitarı ile harçlık toplayıp.
Sevdiğinin yanına gitmeyi hedefliyor.
Öykümüzün Konusu Budur.

İYİ OKUMALAR. :şapka:

GİTARIMLA ÜST GEÇİTTE

Bölüm 1;Yeni Öğrenci Elanur.

Bir lise öğrencisi olan Yusuf,Lise üçe gitmekte ve dersleri çok iyi çok başarılı bir çocuktur, kendisi iyi bir çizer ayrı zamanda bir gitaristtir.
Ortaokulda müzik hocasından müzik dersi aldı ve, gitarla konuşur gibi onla iyi bir bağlantı kurdu. Ve orta seviyeli gitarist oldu.
Bunu hisseden müzik hocası orta okuldan mezun olurken Yusuf'a kendi gitarını hediye etti, ve duygusal an ile hocasına sarıldı.
Ve lise macerası başladı Yusuf için acaba nasıl bir şeyler olacak.
Yusuf gitar ile orta okulda tanıştı, ve okulların tatil olduğu zamanlar,
gitar kursuna gitti ve orta seviyeden direk profesyonel oldu.
Bazen lisede konservatuvar verdi ücretsiz, paraya pek önem vermezdi.
Gel zaman git zaman sınıfa çok güzel bir kız kendi ve tüm gözler ister istemez kızın üstündeydi, o kızda Elanur'idi,sınıf öğretmeni yeni gelen Elanur'u tanıtıyordu, Yusuf en arka sırada oturuyordu, öğretmen Elanur'u tanıttıktan sonra.
Yusuf'un önüne oturttu Yusuf'un kalbi hızlı çarpmaya ve nefesleri kesilmeye başladı,
Deli divane olmuş veyahut şimşek çarpmıştı,
Bu kızla güzel kızla tanışması lazımdı Yusuf'un.

DEVAM EDECEK!

Acaba Yusuf bu kızla tanışacak mı? Yada kız tarafından terslenip hüsran mı? Yaşayacak, Hikayenin devamı bölüm 2'de.

Arkadaşlar yazım hatam yada başka hatalarımı lütfen belirttin,Eleştiri ve görüşlere her zaman açığım.
İYİ FORUMLAR!

YsmePro37o48y06

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ya da ayrı yazılır ve veden sonra virgül konulmaz. Ve bir daha ki paylaşımında biraz uzun tutarsan sevilir kısa zamanda paylaşacaksın diye bir şey yok iyi yazmalar.

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim ellerine sağlık, devamını getirmelisin.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Açıkçası benim ilgimi çekecek türde bir hikaye değil, yardımcı olmak amacıyla düzeltmeler yaptım yalnızca.
Bir lise öğrencisi olan Yusuf, Lise üçe gitmekte ve dersleri çok iyi çok başarılı bir çocuktur, kendisi iyi bir çizer ayrı zamanda bir gitaristtir.
Ortaokulda müzik hocasından müzik dersi aldı ve,(ve'den sonra virgül konmaz) gitarla konuşur gibi onla iyi bir bağlantı kurdu. Ve orta seviyeli gitarist oldu.
Bunu hisseden müzik hocası orta okuldan mezun olurken Yusuf'a kendi gitarını hediye etti, ve duygusal an ile hocasına sarıldı.
Ve lise macerası başladı Yusuf için acaba nasıl bir şeyler olacak.
Yusuf gitar ile orta okulda tanıştı, ve okulların tatil olduğu zamanlar,
gitar kursuna gitti ve orta seviyeden direkt profesyonel oldu.
Bazen lisede konservatuvar verdi ücretsiz, paraya pek önem vermezdi.
Gel zaman git zaman sınıfa çok güzel bir kız geldi ve tüm gözler ister istemez kızın üstündeydi, o kız da Elanur idi, sınıf öğretmeni yeni gelen Elanur'u tanıtıyordu, Yusuf en arka sırada oturuyordu, öğretmen Elanur'u tanıttıktan sonra.
Yusuf'un önüne oturttu Yusuf'un kalbi hızlı çarpmaya ve nefesleri kesilmeye başladı,
Deli divane olmuş veyahut şimşek çarpmıştı,
Bu kızla güzel kızla tanışması lazımdı Yusuf'un.

Cümlelerin "ve" ile başlaması genel olarak hata. Anlatım dilinde çok rahatsız edici teknikler var, cümlelerin kurulma şekli, virgüllerin yerleri gibi.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ruh sağlığımı (ki zaten bozuk) iyice parçalayacak bir hikaye olacak gibi okumasam daha iyi :(

YsmePro37o48y06

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
midoss ne oldu kale alırken bütün askerler mi öldü.