Üst sürümlerine sahip olan Minecraft sunucuları

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konu da Minecraft 1.9 ve üstü sürümlerine sahip olan büyük Türk sunucuları bulunmaktadır.
Böyle bir konu açmamın sebebi etrafta çok fazla 1.8 sürümlü sunucuların bulunmasıdır.

1) CandyCraft
Bilgiler:
IP: mc.candycraft.net
Versiyon: 1.9, 1.10, 1.11, 1.12
PvP Sistemi: 1.9
Web site: www.candycraft.net
Facebook: https://www.facebook.com/mccandycraft/
Twitter: Yok.
Özel Launcher Link: Yok.
Konu link: https://forum.gamer.com.tr/konu/mc-...takimli-buildbattle-geldi-1200-online.303068/

Minecraft 1.9 çıktıktan tam bir ay sonra 1.9 sürümüne geçmiştir, hatta Türkiyenin tek ve en büyük Minecraft 1.9 sürümlü sunucusu olarak görüldü.

2) Henüz yok.

Son düzenleme:

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
CR 1.9 sürüme geçerse 1.8 oyuncularının %95ini kaybeder ki bunu göze alıp böylesine bir hata yapacaklarını sanmıyorum. Yarısından fazla kişinin SG oynadığını düşünürsek bu çok ciddi bir durum.

MineJuvan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Türk sunucularının 1.9'a geçmesi bence iyi bir şey olur. Ne fark eder diyorsanız inanın 1.8 ile 1.9 arasında çok fark var.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türk sunucularında oynamıyorum ve açıkçası sevmiyorumda (crack olanları) biz oyunu parasını ödeyip satın alıyoruz adamlar(pardon çocuklar) korsan indirip hile açıyorlar, sorun türk sunucularda değil sunucuların yabancı sunucularla kıyaslandığında yerle bir olması ama Türkiye'de dünyanın en iyi sunucusu gibi görünmesi. Ayrıca minecraftın crack indirilmeside çok sinirimi bozuyor(satın aldığım her oyunun korsan indirilmesi sinirimi bozuyor)

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Türk sunucularında oynamıyorum ve açıkçası sevmiyorumda (crack olanları) biz oyunu parasını ödeyip satın alıyoruz adamlar(pardon çocuklar) korsan indirip hile açıyorlar, sorun türk sunucularda değil sunucuların yabancı sunucularla kıyaslandığında yerle bir olması ama Türkiye'de dünyanın en iyi sunucusu gibi görünmesi. Ayrıca minecraftın crack indirilmeside çok sinirimi bozuyor(satın aldığım her oyunun korsan indirilmesi sinirimi bozuyor)
Korsana bende karşı olsam da oyunların tanıtımı beleşe gelmiş oluyor. Crack Minecraft sahibi olanların artık pek bir zararı yok yahu..

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
CR 1.9 sürüme geçerse 1.8 oyuncularının %95ini kaybeder ki bunu göze alıp böylesine bir hata yapacaklarını sanmıyorum. Yarısından fazla kişinin SG oynadığını düşünürsek bu çok ciddi bir durum.
Açıkcası 1.9'a zaten geçmez, geçerse 1.11.2 ve ya 1.12.1 sürümüne geçer.
Bana ilerleyen zamanlarda sürüm yükselteceklerini söylediler. Şu anlık factionsu 1.11.2 sürümüne güncellemişler tabi 1.8 pvp.

GT-I9060I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Açıkcası 1.9'a zaten geçmez, geçerse 1.11.2 ve ya 1.12.1 sürümüne geçer.
Bana ilerleyen zamanlarda sürüm yükselteceklerini söylediler. Şu anlık factionsu 1.11.2 sürümüne güncellemişler tabi 1.8 pvp.

SG sunucusunun versiyonu yükselirse kimse orada oynamaz. Diğer minigamesleri bilemem.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SG sunucusunun versiyonu yükselirse kimse orada oynamaz. Diğer minigamesleri bilemem.
Kimse oynanaz diye bir şey yoktur. SO 1.12.1 sürümüne dün güncellendi ve online sayısı aynı gözüküyor. SG 1.8 pvp olursa rahatlıkla oynarlar.

MineJuvan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kimse oynanaz diye bir şey yoktur. SO 1.12.1 sürümüne dün güncellendi ve online sayısı aynı gözüküyor. SG 1.8 pvp olursa rahatlıkla oynarlar.

1.8'in başlıca oynanma sebebi zaten PvP faktörü. Onu diğer versiyonlarda sağlarsak sıkıntı kalmaz diye düşünüyorum.

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şunu unutmuşsun : play.reallycraft.com gerçi daha reklamı bile yok ama yakında yapılacak bu sunucu da 1.11 ve 1.12 ile çalışıyor.Not: Sunucu açıktır

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şunu unutmuşsun : play.reallycraft.com gerçi daha reklamı bile yok ama yakında yapılacak bu sunucu da 1.11 ve 1.12 ile çalışıyor.Not: Sunucu açıktır
Ben bu konuya +750 online alan sunucuları yazdım, ama ilerleyen zamanlarda +25 onlineye sahip sunucuları da ekleyebilirim.

Konu güncellendi.

YamannT

Yaman
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Onlinesi fazla olan sunucular 1.9 sürümüne geçmeleri lazım çünkü kaybedecekleri fazla bir şey yok zaten online kitlesi oluşmuş.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu up up hadi up