Üstteki üyeyi herhangi bir sebepten banlıyoruz.

BayMole

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Elveda pc versiyonum ve hala ismini yazamadigim unnumium sonsuza dek olmasada elveda ettiğim için Ucan double epic extra multi tehlikeli öldürücü darbeli expert ultra mega killer pıçaklayıcı kafa kıran derinin üzerinde sigara söndüren penta ip perma ok atan blaze yok edicisi kan emen insanı hayattan sogutan grimalkin deşici vahşi lamia cadısı kız kaçıran karın deşen kara sakal matkaplı insanları konudan atan BAN
Unutma ben bir zamanlar böyle banlar atıyodum formdan düştüm şimdi

BayMole

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
pıçaklama kısmı kötü olmuş sadece
Hallederiz Ucan double epic extra multi tehlikeli öldürücü darbeli expert ultra mega killer tükürdüğünü yalatan kafa kıran derinin üzerinde sigara söndüren penta ip perma ok atan blaze yok edicisi kan emen insanı hayattan sogutan grimalkin deşici vahşi lamia cadısı kız kaçıran karın deşen kara sakal matkaplı insanları konudan atan BAN

İsovas

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben senden daha geç uyuyacağımdan dolayı ban.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MrEmre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Uyku Bozukluğunuz Olduğu İçin Ban

BayMole

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geri dönüşümün serefine herkeze benden bir tane Ucan double epic extra multi tehlikeli öldürücü darbeli expert ultra mega killer tükürdüğünü yalatan kafa kıran derinin üzerinde sigara söndüren penta ip perma ok atan blaze yok edicisi kan emen insanı hayattan sogutan grimalkin deşici vahşi lamia cadısı kız kaçıran karın deşen kara sakal matkaplı insanları konudan atan BAN

MrEmre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nedediğin hakkında bi fikrim olmadığı için ban :A:E:AB:EW :DD