Üzerinde Tam 6 Ay Uğraşılan Mcbasecraft Mapini Sizlere Hediye Ediyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turkordu

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Müthiş bir map olmuş.Emeği geçenlerin ellerine sağlık.Ben de böyle mapler yapıcam ama yeterli adam yok.Aslında var 5 kişi falan ama tembelliklerinden g*tlerini kaldıramıyorlar.Bir yapsak döktürürüz.Ama işte yapmıyorlar.Tek başıma yapsam 1 senemi alır.Öyle de kafayı yerim.Sizde boş yer var mı ? Varsa alabilir misiniz ? Yardım etmeyi çok isterim.

yaş kaç şu an bıraktım ben yapı yapmayı ama ara tatilde belki bişeyler yapabilirim..

RuthlessTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler gerçekten güzel bir harita yapmışsın kardeşim eline sağlık.

Observerq

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gerçekten güzel bir map. Çok uğraşmış olduğunuz belli. Elinize sağık :)

Mrboydak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Harita süper bir şey . Ben de haritam yapıyorum ama 6 ay çok uzun bir süre ben dayanamazdım şahsen . Kim yaptıysa helal olsun :) Bir de böyle maplar genellikle parayla server sahiplerine satılır . Bedava koymuşsunuz hakikatten Helal Olsun . Sonuna kadar hakediyorsunuz :)

turkordu

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Harita süper bir şey . Ben de haritam yapıyorum ama 6 ay çok uzun bir süre ben dayanamazdım şahsen . Kim yaptıysa helal olsun :) Bir de böyle maplar genellikle parayla server sahiplerine satılır . Bedava koymuşsunuz hakikatten Helal Olsun . Sonuna kadar hakediyorsunuz :)
Tşkler :)

Mrboydak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skypim turkordu52 ekleyebilirsin finallerden sonra görüşürüz :)
Eklerim :) Ayrıca benim haritalarıma bir göz at istersen başarılı bulduysan yapalım senin için yeterli değilsem ben bu işe girmeyeyim :) Seni yarı yolda bırakmak istemem o yüzden yanlış anlama :)

turkordu

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Eklerim :) Ayrıca benim haritalarıma bir göz at istersen başarılı bulduysan yapalım senin için yeterli değilsem ben bu işe girmeyeyim :) Seni yarı yolda bırakmak istemem o yüzden yanlış anlama :)
haritalarin nerde link atar msin ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...