Ufak bir soru ( yetkililer )

oyunimparatoru

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bir discord sunucumuz var tabi amacı farklı okul ve ders süreçlerinde birlikte olmak ve birlikte sınavları aşmak yani bilgi sunucusu
ben bunu burada tanıtmak istiyorum ama yasak olup olmadığını bilmiyorum eğer yasaksa tabii ki yapmıyıcam ama deyilse burada detaylarıyla tanıtarak eğitime +1 vermiş olucaz peki bu yasakmı yetkililere soruyorum veya bilenlere @AdexTR yanıtlayabilirmisiniz

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Merhaba! Forum üzerinden tanıtacağınız sosyal medya adresleri, IRC kanalları ve VoIP kanalları için Forum Destek Bölümü'nden onay almanız gerekir, adres veya kanal içeriğine göre tanıtımınıza onay verilebilir. Eğitim ile alakalı olduğundan onay alacağı kanısındayım.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
bir discord sunucumuz var tabi amacı farklı okul ve ders süreçlerinde birlikte olmak ve birlikte sınavları aşmak yani bilgi sunucusu
ben bunu burada tanıtmak istiyorum ama yasak olup olmadığını bilmiyorum eğer yasaksa tabii ki yapmıyıcam ama deyilse burada detaylarıyla tanıtarak eğitime +1 vermiş olucaz peki bu yasakmı yetkililere soruyorum veya bilenlere @AdexTR yanıtlayabilirmisiniz

Forumda ben de eğitici konular açmayı planlıyorum fakat üyeler burada "oyun" temasıyla ilgilendikleri için eğitim konularına ilgi göstermeyeceklerini düşünüyorum.

oyunimparatoru

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
cevabımı aldım inş mantıklı olursa bu konuda açıklama yapcam sunucuyu şuanda oluşturuyorum sende belki katılırsın.

not: konu artık güncel deyil cevap yazmayınız.