Ulkucraft Yetkililerini Arıyor Dev Proje 1.8 Bomba Gibi Geliyoruz Sende Bize Katıl

Sizce Başarılı Olucakmıyız

• Kullanılan toplam oy
    9

Kralorti90

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bukadar büyük bir servere katılırım ama hata yaparsamda abayı yakarım :D bana gerek olduğunu sanmıorum ne diyim HAYIRLI OLSUN kardeş. Serverinde oynarım beni unutma adım Nova6767 unutma beni tamam mı ? belki hediye atarsın

CaptainDark

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bukadar büyük bir servere katılırım ama hata yaparsamda abayı yakarım :D bana gerek olduğunu sanmıorum ne diyim HAYIRLI OLSUN kardeş. Serverinde oynarım beni unutma adım Nova6767 unutma beni tamam mı ? belki hediye atarsın
Değerli Yorumun İçin Teşekkürler Dostum

HalilHD14

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim:Halil
Soy isim: Acar
Yetkili Olduğun Sunucular: CraftRise (playPucket 2013) Ve çoğu Batihost serverde uzun süreli Rehberlik ve Adminlikler. (2 kez Batihost serveri açtım ama tutmadı)
Neden Biz: Dışardan Bakıldığında her şey bir düzen içinde gözüküyor ve bu muhteşem bir şey.
Komut Bilgilerin: Çoğu Komutu Bilirim(Rehber ve Admin)
İstediğin Yetki: Rehber Veya Adminlik.
Discord Adresiniz: Raekuen#3106

Kaç Saat Aktifsiniz: 6-7

Son düzenleme:

Firee_Erayy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İsim:Eray
Soy isim: Çakır
Yetkili Olduğun Sunucular: gevezecraft(admin),blackteamnw(pluginer) vb. serverlerde yetkili oldugumu söyleyebilirim.
Neden Biz: Çünkü Kardeşliğin Olduğu Hilenin Olmadığı Muhteşem Bir Sunucuda Ailemin Yanında Olmak İstiyorum.
Komut Bilgilerin: Yani Çoğu Komutu Biliyorum.Deneyebilirsiniz ama build hakkında çok bilgim yok wand walls fln biliyorum.
İstediğin Yetki: Gönlünüzden Ne koparsa(verdigim bilgilere göre verirseniz sevinirim.)
Discord Adresiniz: DezZz_YT#2510

Kaç Saat Aktifsiniz: en az 5 saat en fazla 8 saat yanınızda bulunabilirim.

CaptainDark

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim:Eray
Soy isim: Çakır
Yetkili Olduğun Sunucular: gevezecraft(admin),blackteamnw(pluginer) vb. serverlerde yetkili oldugumu söyleyebilirim.
Neden Biz: Çünkü Kardeşliğin Olduğu Hilenin Olmadığı Muhteşem Bir Sunucuda Ailemin Yanında Olmak İstiyorum.
Komut Bilgilerin: Yani Çoğu Komutu Biliyorum.Deneyebilirsiniz ama build hakkında çok bilgim yok wand walls fln biliyorum.
İstediğin Yetki: Gönlünüzden Ne koparsa(verdigim bilgilere göre verirseniz sevinirim.)
Discord Adresiniz: DezZz_YT#2510

Kaç Saat Aktifsiniz: en az 5 saat en fazla 8 saat yanınızda bulunabilirim.
Yarın Döneceğiz İyi Geceler

CaptainDark

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yetkili Olduğun Sunucular: Harbicraft (PlayPucket 2013) Ve çoğu Batihost serverde uzun süreli Rehberlik ve Adminlikler. (2 kez Batihost serveri açtım ama tutmadı)
Neden Biz: Dışardan Bakıldığında her şey bir düzen içinde gözüküyor ve bu muhteşem bir şey.

Yarın Döneceğiz İyi Geceler

CaptainDark

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yetkili Olduğun Sunucular: Harbicraft (PlayPucket 2013) Ve çoğu Batihost serverde uzun süreli Rehberlik ve Adminlikler. (2 kez Batihost serveri açtım ama tutmadı)

Discord Adresinize Arkadaşlık isteği Atılmıştır