Ultimate Hunger Games [Rehber Help]

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar herkese merhaba. Faction sunucumun yanına bungeecord ile hunger games sunucusu açacağım. Bana HG plugini lazımdı buldum. Ultimate Hunger Games pluginin ismi. Inglizcem iyidir ama plugini tam olarak çözemedim daha çok kitleri ve pusula ile adam bulma ve harita oylama gibi seçenekleri ayarlıyamadım. Acaba bilen bi hayırsever arkadaşım rehber çekebilirmi yada bana yardım edebilirmi ? Benim sorunum biraz önce saydığım şeyler ama başka arkadaşlara cidden yardım lazım olabilir. :)
şimdiden teşekkür ederim. Bu arada forumda araştırdım ve bir türkçe videolu rehber buldum ama video silinmiş :(

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
pluginden anlamamda yapicaksan şu 3 şeyi ekle
1- Deathmatch özelliği olsun ve çok uzun olmasin insan beklerken sıkılıyor
2- Kitler olsun ve bütün adventure mapalr serverler hiçbirinde oku güzel ayarliyamiyolar onada biraz özen gösterirsen sevinirim
3- Bi sw de görmüştüm /team yazarak grup kurabiliyodun onuda ekle yoksa yanlişlikla birbirimize vurabiliyoz

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pluginde deathmatch özelliği var ve kesinlikle olucak eğer ultimate hunger games kullanırsam. Hem kitli hem kitsiz odalar olacak. /team ayrı bir plugin hunger games ile fakat bir şekilde onuda ayarlarız. olmadı skript yaparız :) teşekkürler önerilerin için. bu arada pluginden ok-yay çıkma veya başka itemlerin çıkma oranını ayarlıyabiliyorsunuz. onları ayarladım tek sorunum yukarıdaki sorunlar :)

Dul Bırakan

Ďℍ₰ ƐXƬΛSY ☠™ //// ƵŦ|☪ Naked™
En iyi cevaplar
0
Pluginde deathmatch özelliği var ve kesinlikle olucak eğer ultimate hunger games kullanırsam. Hem kitli hem kitsiz odalar olacak. /team ayrı bir plugin hunger games ile fakat bir şekilde onuda ayarlarız. olmadı skript yaparız :) teşekkürler önerilerin için. bu arada pluginden ok-yay çıkma veya başka itemlerin çıkma oranını ayarlıyabiliyorsunuz. onları ayarladım tek sorunum yukarıdaki sorunlar :)
Benim Serverimin Plugin Paketini İstiyormusun ? Bakmak Icin Ozelden Yazarım

FXStrato726

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim ekle Yardımcı olrm Skype : MertMc07