Ultra Hardcore Reset Factions !! Factionsun doruk noktası !! Benimle aynı klanda olmak ister misin ?

FalconMc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Selam dostlarım ben PREMIUM bir sunucuda Ultra Hardcore Reset Factions oynuyorum ve bu çok keyifli birşeydir, tek amaç klan basmaktır PvPnin tavan yaptığı yerlerdir bu sunucular reklam olmaması için sunucunun ismini vermiyorum fakat Premium UHC reset factionsun hangi sunucuda olduğunu bilen çoktan anladı :D. Neyse konumuza geri dönecek olursak ; Hiçbir arkadaşım Kolay kasılmalı sunucu varken benimle burada oynamak istemedi ve tek başına da bir anlamı olmıuyor :(

Eğer 13 yaş üstüysen
Skype ya da Discord kullanıyorsan
Kötü oynamıyorsan (bu önemli)
ve en önemlisi benimle gerçekten sıkılmadan bir süre bu sunucuda vakit geçireceksen Skype adresim : tugay192 Discord Adresim: BladerLoL#1362 bana ulaş :)

Edit: Arkadaşlar gerçekten işi bilenler (expetler) arasın çünkü bu sunucudaki oyuncular gerçekten sağlam oynuyorlar. Mesela Chati kullanan yok herkes iki kere /f chat çekmiş ve bir de PvP atmaları var görseniz... Yani uzun lafın kısası bu anlattıklarıma dayanamayacak olanlar aramasın.

Son düzenleme: