Uludağ # CRAFT | Rehber Alımları

01darknesstr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Giriş
Bizler kimiz? Neden sunucu açtık? En önemlisi neden bu sunucu ismi böyle? Bu soruların hepsinin tek tek bir cevabı var. Olacak da tabii ki. Fakat önemli olan asıl nokta şu, bizler Uludağ # CRAFT'ın kurucularıyız. Geçtiğimiz yıllarda birçok deneyimimiz ve tekrar tekrar sunucu açtığımız oldu. Bu sunucular bazı nedenlerden dolayı kapatıldı, kapandı veya biz kapattık. Fakat asıl dikkat edilmesi gerekenler, bu sunuculardan çıkardığımız, öğrendiğimiz, elde ettiğimiz, emeğimizin karşılığını aldığımıztecrübelerimiz! Bizler minecraft sunucu açma konusunda tecrübeli, özenle çalışan bir ekibiz. Açtığımız tüm sunucular en az 2 ay boyunca dayanmış, en fazla ise 1 yıl boyunca devam etmiştir. Her zaman için anlık 30 online sayısını geçmiş ve geçecektir. Bizler sunucularımızda kesinlikle (ç)alıntıya yer vermedik, devamlı kendi emeğimizle çalıştık, büyüdük ve geliştik! Fakat bu sefer hedefimiz daha büyük, imkanlarımız daha küçük oldu. Bunun nedeni ise araya giren sınavlar, çalışmalarımız fazla; vaktimizin ve sermayemizin daha az olması. Fakat merak etmeyin, biz her zamanki gibi sizlerle ilgilenecek, sunucumuzda işleri rayında yönetecek ve de isteklerinizi, önerilerinizi, şikayetlerinizi harfiyen dikkate alacağız. Şimdiden desteğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz!

Yetkili Alımlarımız
Şuanda sunucumuz aktif ve de neredeyse en az +10 online durumunda. Fakat şöyle bir nokta var ki bize yardım edebilecek seviyede, kültürlü, edepli, adabı yerinde, disiplinli, oyuncularla iyi anlaşabilen rehberlere ihtiyacımız var. Rehber başvurusu yapmak için bu konuya ek yorum yapabilirsiniz. Aşağıdaki formu doldurduktan sonra tabii ki...
Uludağ # Craft | Rehber Başvuru Formu
Kod:
Adınız:
Soyadınız:
Yaşınız:
Günlük ortalama aktif olma süreniz:
Neden biz:
Oyuncularla iyi geçinir misiniz:
Skype adresiniz:
Oyun içi adınız:
İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz!

Juhbert

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız:Kerem
Soyadınız:Kırteke
Yaşınız:14
Günlük ortalama aktif olma süreniz:4 saat
Neden biz:Sizinle İyi Bir Diyalogta olacağımı hissediyorum ve Uludağ Gazozu severim :D
Oyuncularla iyi geçinir misiniz:Evet Sınav yapabilrsiniz.
Skype adresiniz:zeomanqq
Oyun içi adınız:Chris

korayerol1362

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adınız: koray
Soyadınız: erol
Yaşınız: 15
Günlük ortalama aktif olma süreniz: 4-5
Neden biz: insanlarla konuşabileceğim güzel bir server ararken sizinle karşılaştım
Oyuncularla iyi geçinir misiniz: evet hepsi beni sever (haksızlık yapmam)
Skype adresiniz: korayerol1362
Oyun içi adınız: Deoge8