UnderNight [RolePlay] "Gerçek roleplay"

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlk olarak bu bir hard rp server non rp yapmayacaksan gireceksin ikinci olarakta özel hayat hakkında niye konuşuyorsun saygılı ol adam daha banlanmadıysa senden iyi rp oyuncusudur

Adama zaten ben senden iyi rol yapıyorum demiyorum sadece 1 hatanın süresiz bana eşit olacağını anlıyamadım o kadar.

OzyB

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Hala konuşuyorsun demek. Çok yüzsüz birisin bunu mutlaka sana diyen olmuştur enes. İlk olarak kimse tek bir non-rp'den banlanmadı. Non-rp'yi çok fazla yaptın. Üstüne bazı bölgeleri griefledin. Hapishanenin çatısını kırıp altına blok koyarak kaçtın ve sebepsiz yere fear-rp yapmadan şehrin ortasında bağırıp çağırdın. Banlandığında bunu kabul etmek yerine çocuksu bir şekilde yalvardın ve sonunda yöneticileri tehdit edecek kadar ileri gitmeyi başardın. Tekrar düzgünce kendini affettir diye forum hesabını banlamamıştım fakat sen uslu durmayıp forumda küfür konusu açtın ve tehditler savurmaya devam ettin. Bence Seni daha erken banlamalıymışız.

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hala konuşuyorsun demek. Çok yüzsüz birisin bunu mutlaka sana diyen olmuştur enes. İlk olarak kimse tek bir non-rp'den banlanmadı. Non-rp'yi çok fazla yaptın. Üstüne bazı bölgeleri griefledin. Hapishanenin çatısını kırıp altına blok koyarak kaçtın ve sebepsiz yere fear-rp yapmadan şehrin ortasında bağırıp çağırdın. Banlandığında bunu kabul etmek yerine çocuksu bir şekilde yalvardın ve sonunda yöneticileri tehdit edecek kadar ileri gitmeyi başardın. Tekrar düzgünce kendini affettir diye forum hesabını banlamamıştım fakat sen uslu durmayıp forumda küfür konusu açtın ve tehditler savurmaya devam ettin. Bence Seni daha erken banlamalıymışız.

1 kez non-rp yaptım ve hiçbir yerde küfür etmedim kardeş.

OzyB

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Herşeyi bıraksak bu ikisi bile yeterli senin kalıcı uzaklaştırılman için. Daha fazla açıklama yapmaya gerek yok

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Onu beni uzaklaştırdıktan sonra söyledim bir ikinci ise özür diledim senden.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
size bilgisayarı aldığım kişinin telefon numarasını yada skypesini vereceğim , zaten aradım şimdi yüklediğini söyledi , babasının pcsinide o kullanıyormuş şu an , yani bu bende bile kalmıyor tamamen , sabah alıyorum akşam veriyorum , kendi bilgisayarım bakıma gitti maalesef , yani bunu kanıtlayabilmem için benim sokağıma gelmeniz lazım . adresiniz yakınsa gelin gösteriyim hani , benim için problem olmaz . hani öylede inanmazsanız yapıcağım bir şey yok .

Aegron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@enes4fb Arkadaşım, ben senin yerinde olsam çoktan konuyu terk etmiştim. Bir insan ancak bu kadar batabilir...

Bu arada, Kuzenleri'nin Hacker Teamı'nı bir gün çağır da arada sırada çay kahve içer, geyik muhabbeti yaparız.

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@enes4fb Arkadaşım, ben senin yerinde olsam çoktan konuyu terk etmiştim. Bir insan ancak bu kadar batabilir...

Bu arada, Kuzenleri'nin Hacker Teamı'nı bir gün çağır da arada sırada çay kahve içer, geyik muhabbeti yaparız.

Kardeş söyleyeyim burda herkeze kuzenimin hacker olduğunu inandırmaya çalışmıyorum.Siz inanmayın.Zaten özürümü diledim ancak hala açmıyor.Siz 3.5 ay bekledikten sonra 1 hatadan dolayı süresiz ban yeseydiniz sizde kötü tepkiler verirdiniz.[DOUBLEPOST=1390507401,1390505219][/DOUBLEPOST]Önemli değil zaten bladeheart-rpg açılıyor oraya gideceğim size iyi oyunlar.

Aegron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmm, BladeHeart rp hanret tarafından açılıyor; fakat bu yaşanan olaylardan sonra seni sunucusuna alır mı bilemedim şimdi.