UnderNight [RolePlay] "Gerçek roleplay"

OzyB

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeş ben başvuru yaptım eksiklerim varmış söyledim şimdi de cevap vermiyo alındım mı acaba ismim Cramixzx

Adminler genellikle vardiyalı olarak kontrol ediyorlar.Mesela benim 10 saatlik sürem geldiğinde 10 saat içinde herhangi bir saatte giriyorum ve kontrol ediyorum.En yakın zamanda cevap gelecektir.

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
oley be sonunda kayıt işleminiz tamamlanmıştır diye mesaj geldi

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server mod var mı yoksa pluginlerle mi yürüyecek ?

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
konu niye factions sunuculara taşındı ? bu rpg sunucusudur , işinini doğru düzgün yapamayan bir moderatör yapmışsa moderatörlüğünü alındı bilsin .

Belial

V0LTR0N
En iyi cevaplar
0
Tehditkar bir şekilde konuşmuşsun. Eğer biraz bölüm yöneticilerinin yazdıklarını okusaydın neden alındığını anlardın. Tüm sunucuları burada toplamışlar anlayacağın.

Çağrı Talha

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
konu niye factions sunuculara taşındı ? bu rpg sunucusudur , işinini doğru düzgün yapamayan bir moderatör yapmışsa moderatörlüğünü alındı bilsin .
Konuyu taşıyan kim bilmiyorum ama işini yapmış sonuçta herkes hata yapabilir .
EDİT : Konu RPG bölümüne taşınmıştır.

MirkoOneHundred

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bu rpg serverı 2 seneden uzun süredir mevcut ondan öncede başka bir adla vardı burada konusuda vardı sadece yönetimi değişikti. O kadar aramana gerek yoktu yani :D
2 Senedir derken 2 yıldır yana yakına arıyorum gibi anlaşılmasın 2 sene önce bukkittürk diye bir server vardı rol ortamı çok iyiydi buda onun gibi bir şey yani onu demek istedim neyse :p

L

LoderTR

Ziyaretçi
Genel bir bakım yapıp tum konuları ana yer taşımıştım ayırırken seninkide arada kaynamıştır.

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sen kendini düzelt ve konulara adam akıllı bak isimlerden hemen yanılgıya düşme senin gibi dikkatsizler böyle güzel bir forumu mahfediyor torpilli bir daha yorumumu değiştirirsen @craft_man a şikayet eder senin moderetörlüğünü alır (biraz zor torpillilerin yetkisini almazlar ama hadi neyse) bir daha adam akıllı bak benim konu da dahil rpg serverlerin yerini rpg sunucularına koy orada 5-6 tane gerçek rpg serveri vardı atmışsın hiç bakmıyorsun benim serverin rpg dahi açıldı ve faction die bir şey bile kaide alınmadı full rpg oynandı şahitlerimde vardır. @LoderTR

Son düzenleme:

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen kendini düzelt ve konulara adam akıllı bak isimlerden hemen yanılgıya düşme senin gibi dikkatsizler böyle güzel bir forumu mahfediyor torpilli bir daha yorumumu değiştirirsen @craft_man a şikayet eder senin moderetörlüğünü alır (biraz zor torpillilerin yetkisini almazlar ama hadi neyse) bir daha adam akıllı bak benim konu da dahil rpg serverlerin yerini rpg sunucularına koy orada 5-6 tane gerçek rpg serveri vardı atmışsın hiç bakmıyorsun benim serverin rpg dahi açıldı ve faction die bir şey bile kaide alınmadı full rpg oynandı şahitlerimde vardır. @LoderTR
Gözünü seveyim...saçmalama ya.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
lütfen tartışma yaratmayın

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
enes haklı factiona geçirmemesi lazım craft man onun yetkililiğini alabilir