Unturneddaki Evim

SoGamez92

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ÖNCE
Merhaba arkadaşlar ben Oğuzhan.Bu konuda size Unturned'da yaptığım küçük evi göstereceğim.

Burası dışı.Önünde kamp ateşi,yanlarında araba ve mısır tarlası var -Mısırları toplamaya üşeniyorum :(-

Burası içi.Cot,kutu,worklight ve sandık var. Worklight'ın çalışmasını sağlayan jeneratör evin arkasında.

Burası da mısır tarlası.

SONRA
Bir kaç değişiklik yaptım.Sadece kutu koyabildim çünkü eve koyacak başka bir şey bilmiyorum.Biliyorsanız söyleyin

Fırsatım olursa yakında balkon da eklemeyi düşünüyorum

Son düzenleme:

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok güzel yapmışın helal
ben daha yeni başladım 10 dakika ölmeden duramıyorum

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Ben denizin üstüne ev ve tarla kurdum 3 arabam var her tohumdan ve yemekten 50-60 tane var oyun steamda ama pcden sildim

Mmtern

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gecen sene (Yazin) o kadar iyi oynuyordum ki tastan apartman yapmistim. :)
Bu evler basit evler. Ben de boyle basladim sonra agac kes , tas topla derken tastan apartman. :)
Zaten agac ev yapmak cok kolay. Agac kesince cikip gir , agac yeniden orada. :/

SoGamez92

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gecen sene (Yazin) o kadar iyi oynuyordum ki tastan apartman yapmistim. :)
Bu evler basit evler. Ben de boyle basladim sonra agac kes , tas topla derken tastan apartman. :)
Zaten agac ev yapmak cok kolay. Agac kesince cikip gir , agac yeniden orada. :/

TVO'nun dubleks evi vardı.Bunlar profesyonellik meselesi ben oyunda o kadar da pro değilim :) Bu arada yaptığımız evi nasıl yıktığımızı biliyormusun büyütmeyi düşünüyorum da?

Mmtern

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
TVO'nun dubleks evi vardı.Bunlar profesyonellik meselesi ben oyunda o kadar da pro değilim :) Bu arada yaptığımız evi nasıl yıktığımızı biliyormusun büyütmeyi düşünüyorum da?
Eline balta , silah veya testere al ve istedigin yere vur. Bir sure sonra kirilir. :)

SoGamez92

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0