Unturneddaki Hayvanımsı 3.6.0.0 Beta Updateine Nasıl Girilir?

SoGamez92

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar.Çoğunuzun bilmediği üzere Unturneda yeni bir güncelleme geldi.Bu güncellemeye prewiev olarak giriş yapmak için bir kod gerekiyor.Size bu konuda bu kodu verecek ve Betaya erken erişim yapmanızı sağlayacağım.

Güncellemede ''PEI'' dediğimiz mapi miniminnacık bir adaya dönüştürüp (içinde bir tane şehir var) Bir köprüyle Kanada'ya ulaşılmasını sağlamışlar.Anlayacağınız gibi oyunun yeni haritası Kanada ve koca PEI miniminnacık bir ada durumunda.

Çok spoiler vermeyeceğim.Zaten oyuna girdiğinizde siz kendiniz keşfedersiniz.

BETAYA NASIL GİRİLİR ?

Steami açıyoruz
Yandaki listeden Unturneda sağ tıklayıp ''Properties''a basıyoruz.
Properties açıldıktan sonra pencerenin üst kısmından ''Betas'' ı buluyoruz ve tıklıyoruz.
Oradaki boşluğa OPERATIONMAPLELEAF yazıyoruz.
''Check Code'' tuşuna tıklıyoruz.
Yukarıdaki seçenek yerinden preview yazan seçeneği seçiyoruz.
Kapatıyoruz.
Update edecek.Sonra ise normal şekilde oyuna girin.

ESKİ VERSİYONA NASIL GERİ DÖNÜLÜR ?
Steami açıyoruz.
Yandaki listeden Unturneda sağ tıklayıp ''Properties''a basıyoruz.
Properties açıldıktan sonra pencerenin üst kısmından ''Betas'' ı buluyoruz ve tıklıyoruz.
Seçenek yerine gelip ''NONE'' yazan yere tıklıyoruz.

Update gerekiyor diyecek.Update ediyoruz.
Updateden sonra oyuna giriyoruz. 2.2.5 versiyonundayız.

DİPNOT : Betaya girdiğinizde 2.2.5deki kayıt dosyanız silinir ancak eski versiyona geri döndüğünüzde kayıt dosyanız oradadır ve oynamaya devam edebilirsiniz.
Yardımcı olduysam ne mutlu bana.

@lSincapl @DirenCan @UpFall
@EmreCt Giriş veya survival videosu çekmek istersen haberin olsun

Son düzenleme:
I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Bu oyunu gram sevmiyorum. Bomboş bir oyun gidiyorsun gidiyorsun zombiler peşinde öyle boş boş gidiyorsun ne hedef var ne aksiyon..

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ooo hemen deniyeceğim hep aynı harita sıkılmıştım artık şimdi biraz daha eğlenceli olacak oyun.

SoGamez92

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu oyunu gram sevmiyorum. Bomboş bir oyun gidiyorsun gidiyorsun zombiler peşinde öyle boş boş gidiyorsun ne hedef var ne aksiyon..

Eğer en başta hayatta kalmayı öğrenirsen sonra uzun bir süre sıkılmadan oynarsın.Şu anda iki katlı bir evim var.Aksiyon dersen Sniper bulup zombileri avlamaktan daha zevkli bir şey yok.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Oyun süper olmuş ama böyle pek bir zevki çıkmaz bir süre sonra sıkar, server açıp girmek lazım @SoGamez92 bu sefer kayıtlı oyunum yok kurup girsek şöyle bir 3,4 kişi toplansak oynasak falan baya zevki çıkar.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benide etiketleme zaten :(

SoGamez92

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oyun süper olmuş ama böyle pek bir zevki çıkmaz bir süre sonra sıkar, server açıp girmek lazım @SoGamez92 bu sefer kayıtlı oyunum yok kurup girsek şöyle bir 3,4 kişi toplansak oynasak falan baya zevki çıkar.

Sunucu kurma videosunu sana vereyim sen oradan sunucu kurarsın benim internetimde zaten bir sunucu var açarsam internetim çok fazla yavaşlar.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu kurma videosunu sana vereyim sen oradan sunucu kurarsın benim internetimde zaten bir sunucu var açarsam internetim çok fazla yavaşlar.
Eski versiyon gibi kurulmuyor mu ya?
Yalnız zombiler zorlaşmış ve ragdoll eklenmiş baya hoşuma gitti.

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Hadi bende deniyeyim merak ettim şimdi :D