Unut! | 4.Gün

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Selamlar dostlar Bomba gibi bir 4.gün ile karşınızdayım ^.^

4.GÜN

Bu gün çok mutluyumm! Çünkü gerçekten onu unutturucak hatta hatırlatamicak bi kızla tanıştım.Ha derseniz nerden geliyo bu samimiliğin,her gördüğün kıza böylemi bağlanıyosun? Tabii ki hayır,bu arkadaşla liseden tanışıyoruz.Yani sınıflarımız karşılıklıydı merhaba-merhaba düzeyinde bi ilişkimiz vardı.Okulun sonlarına doğru yeni nesilin tabiiri ile bana 'çıkma teklifi etti' maalesef o yıllarda derslere daha önem verdiğim için kabul etmemişti.Ama Allah'a şükürler olsun ki onu karşıma çıkardı. Hatta benim oturduğum mahalleye çok yakın bi yerde hastahanede çalışıyor :) Tabii hemen telefon numaralarımızı aldık,instagram vs. takipleşmeye başladık.Yani resimlerine baktığıma göre bi sevgilisi veya sevdiği yok gibi gibi.Konuştuktan sonra hikayesine ''Çok kötü başlayan gün muhteşem olmaya doğru gidiyor!'' yazmış :)

Bu akşam çağataylara yemeğe gidiyorum,ama çok şükür Allah'a içimde hiçbir türlü his yok.Yani aslında misafirliğe gittiğime seviniyorum bile.Uzun süre sonra ilk kez onu görünce üzülmicem :) Hatta şu an bile 'üzülmicem' yazınca keyif kahvemden bi yudum daha aldım :) Artık onu unutuyorum beyler...Sonunda hayatımda değişen şeyler var.Uzun süre sonra ilk kez sahte bir gülüş ile günü kapatmadım.

Kendinize iyi bakın dostlar!
Allah'a emanet olun ^,^
İyi Forumlar.

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Allah devamını erdirsin.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hah, işte durum bu kadar vahim.
O kadar seviyorsan, yaşadığın acıyı başka bir kadınla kapatmaya çalışmaz, kendinden utanırdın.
Aşk sandığınız şeyleri anlatmayın burda kardeşim, başımız ağrıyor.

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Mutlu olmak güzeldir :3
Öylee :)
Hah, işte durum bu kadar vahim.
O kadar seviyorsan, yaşadığın acıyı başka bir kadınla kapatmaya çalışmaz, kendinden utanırdın.
Aşk sandığınız şeyleri anlatmayın burda kardeşim, başımız ağrıyor.
Büyük ihtimal diğer konuları okumadın.AŞIK olduğumu kızdan ayrıldım 1-2 hafta geçmeden sözlendi bro. şu an 1 haftalık evli ve 30 dakika sonra evlerine yemeğe davetliyim.Tam hazırlanacakken bu yorumunu gördüm.Sanırım biraz konudan habersizsin.İyi forumlar.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öylee :)

Büyük ihtimal diğer konuları okumadın.AŞIK olduğumu kızdan ayrıldım 1-2 hafta geçmeden sözlendi bro. şu an 1 haftalık evli ve 30 dakika sonra evlerine yemeğe davetliyim.Tam hazırlanacakken bu yorumunu gördüm.Sanırım biraz konudan habersizsin.İyi forumlar.
Okudum dostum, biliyorum.
Eğer gerçekten aşık olsaydın, sevdiğinin hemcinslerinden biriyle o acıyı kapatmaya çalışmazdın.
Lütfen.

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Okudum dostum, biliyorum.
Eğer gerçekten aşık olsaydın, sevdiğinin hemcinslerinden biriyle o acıyı kapatmaya çalışmazdın.
Lütfen.
Aşık olmadığıma inanıyorsun.Peki. Çok şeyi kaybediyoruz hayatta bro. İlişkiler,işler,kişiler,değer verilen her şey.Bunların yasını tutup hayata küsmektense hayatla barışırım. 1 yıldır hayatla küsüm.Şöyle bir geriye bakıyorumda gerçekten çok acı şeyler yaşadım,bunların bana çok zararı oldu.Hani hala gerçekten aşık olsaydın vs. şeyler yazıyorsunuz ya.Gerçekten şaşırıyorum.Evli bir kadına nasıl aşık kalabiliceğim? Bu bi' kere toplumumuzda ayıplanan bir durum? Lütfen dostum,biraz daha düşünerek yorumlayın olayları.
İyi forumlar!

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Bizim oğlan aşık mı oldun kızzz.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aşık olmadığıma inanıyorsun.Peki. Çok şeyi kaybediyoruz hayatta bro. İlişkiler,işler,kişiler,değer verilen her şey.Bunların yasını tutup hayata küsmektense hayatla barışırım. 1 yıldır hayatla küsüm.Şöyle bir geriye bakıyorumda gerçekten çok acı şeyler yaşadım,bunların bana çok zararı oldu.Hani hala gerçekten aşık olsaydın vs. şeyler yazıyorsunuz ya.Gerçekten şaşırıyorum.Evli bir kadına nasıl aşık kalabiliceğim? Bu bi' kere toplumumuzda ayıplanan bir durum? Lütfen dostum,biraz daha düşünerek yorumlayın olayları.
İyi forumlar!
Takmışsınız bir toplum, hep ona göre yaşıyorsunuz.
Biraderim, topluma ne senin derdinden, aşkından?
Sen gidip o kadına asılırsan, yuvasını dağıtmaya çalışırsan eyvallah, ayıplanır. Yanlış bir durumdur çünkü.
Sen ise böyle değilsin, seviyorsun, aşıksın. En azından sana göre öyle.
Hayatınızı başkalarının düşüncelerine göre yaşamayın, kendiniz olun.

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Takmışsınız bir toplum, hep ona göre yaşıyorsunuz.
Biraderim, topluma ne senin derdinden, aşkından?
Sen gidip o kadına asılırsan, yuvasını dağıtmaya çalışırsan eyvallah, ayıplanır. Yanlış bir durumdur çünkü.
Sen ise böyle değilsin, seviyorsun, aşıksın. En azından sana göre öyle.
Hayatınızı başkalarının düşüncelerine göre yaşamayın, kendiniz olun.
Tamam bro öyle yapayım,uzaktan izliyeyim.Hayatımı yaşamıyayım,evlenmiyeyim,aşık olmuyayım. O Çocuklarının ismini düşünürken ben el ele gezdiğimiz caddeleri düşüneyim. Umarım aşık olmazsın.Ki olursan durum vahim!

Bizim oğlan aşık mı oldun kızzz.
Aşk değil henüz *-* Hoşlantı diyelim.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam bro öyle yapayım,uzaktan izliyeyim.Hayatımı yaşamıyayım,evlenmiyeyim,aşık olmuyayım. O Çocuklarının ismini düşünürken ben el ele gezdiğimiz caddeleri düşüneyim. Umarım aşık olmazsın.Ki olursan durum vahim!

Aşk değil henüz *-* Hoşlantı diyelim.
Aşk, kendini harcayacak bir şey kalmadığında insanın başvurduğu son yoldur. Karşı cins o kadar ilgiyi hak etmiyor. Ancak bu benim birini sevemeyeceğim anlamına gelmiyor. Aşk farklı, sevmek farklı.

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aşk, kendini harcayacak bir şey kalmadığında insanın başvurduğu son yoldur. Karşı cins o kadar ilgiyi hak etmiyor. Ancak bu benim birini sevemeyeceğim anlamına gelmiyor. Aşk farklı, sevmek farklı.

Kesinlikle.. Bana göre boş işler bunlar. Tercih meselesi, kişiden kişiye değişir tabii. Ama bir kişi için kendini paralamak iyi değildir.

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Herkes kendine göre haklı bro.Sende öyle düşünüyorsun,iyi günler.

KollarimiVerin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Görüşünüşe göre Çok Mutlu, Gözüküyorsunuz.
Allah, bu Mutluluğu Sonuna kadar devam ettirsin, İnşAllah.
Bu Arada. Bir sorum olacaktı, Neden başlıklar'da "Unut!" Yazıyor?