Unut! | 5.Gün

Minecraft sunucusu açayım mı?

• Kullanılan: 9 64.3%
  • Açma

Kullanılan: 5 35.7%

• Kullanılan toplam oy
    14

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Güzel bir Nizip gününden herkese selamlar dostlar!
Bu gün yaşadıklarımı yazmazdan önce sizlere bir şey sormak istiyorum dostlar,sorum anket kısmında :) Oy verirseniz sevinirim ^,^

5.Gün |
Saat 7:20 gibi uyandım,güzel bir duştan sonra kahvaltı yapıp büroya geçtim.Bu gün çok yorucu değildir,meslekten olanlar Cuma günlerinin çok yorucu geçmediğini bilir.Öğlen gibi bürodan çıktım,aslında bu gün alkol bırakma merkezine gidicektim.Ama gitmedim,çünkü bana alkolü unutturucak birisi var artık hayatımda.Saat 4 gibi onunla buluştuk,kahve içicektik sadece ama 5 gibi acıktık,güzel bi yemek yedikten sonra baya koyu bi sohbete daldık...6.30 gibi evine bıraktım.Hayatımda bir şeylerin değiştiğinin farkındayım,etkisindeyim.Artık üzgün ve alkolik bir insan değil,huzurlu,sakin bir insan olmaya doğru gidiyorum (İNŞ)
Büyük ihtimal bu gün 'Unut!' adı altında paylaştığım son günlük olucak.Şunu unutmayın,hiçbir kadın,erkek sizin hayatınızda sonsuza dek olmayacak.Bu anneniz de olabilir,babanız da olabilir.Kendinizi her şeye rağmen ayakta durabilicek bir kişilik haline getirin.Soğuk kanlı olun gençler,en önemlisi bu.Ben bir kadının acısını 1 yıl yaşadım,çektim.Siz çekmeyin bari.Şimdi yorumlara 'Sen ona aşık olsaydın bırakmazdın' gibi şeyler yazanlar olucak eminim.Ama her yorum benim için değerlidir.
Artık daha aktif hale gelmeye çalışıcam.

Kendinize çok iyi bakın! Allah'a emanet olun <3 Hepinizi seviyorum. Tüm günlükleri okumayı unutmayın!
İyi Forumlar!
Unut! | 6.Gün

Son düzenleme:

KollarimiVerin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çok Güzel Anlatıyorsunuz, Sevdim sizi.
Okurken şuna rastladım; 'Büro'
Gördüğüm kadarıyla, Yaşınız Büyük.
Hoşlandığın kız veya Sevdiğin kız, ile aranız ne oldu?
ve şunu'da diyeyim;
Günlerinizi Anlatırken, Yoruluyor musunuz?

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayat hikayeleri hep ilgimi çekmiştir, güzel bir seri olduğunda hemfikiriz ancak bütün bu bölümleri tek bir konu halinde açarsanız daha düzenli ve toplu bir görünüme kavuşur.

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Çok Güzel Anlatıyorsunuz, Sevdim sizi.
Okurken şuna rastladım; 'Büro'
Gördüğüm kadarıyla, Yaşınız Büyük.
Hoşlandığın kız veya Sevdiğin kız, ile aranız ne oldu?
ve şunu'da diyeyim;
Günlerinizi Anlatırken, Yoruluyor musunuz?
Dostum diğer günlükleri okuyarak eski sevgilim ile aramdan geçenleri anlıyabilirsin.
Günlerimi anlatırken yorulmuyorum,aksine heyecan duyuyuorum.Çünkü vay be bu gün ne güzelmiş diyorum.Aslında bu sizinle paylaştığım özeti.Tamamını bilgisayarıma kayıt ediyorum :)

Hayat hikayeleri hep ilgimi çekmiştir, güzel bir seri olduğunda hemfikiriz ancak bütün bu bölümleri tek bir konu halinde açarsanız daha düzenli ve toplu bir görünüme kavuşur.
Geçen hafta ne kadar sürede değişiceğimi bilmediğim için gün gün açmayı tercih etmiştim.Belli mi olur? Belki yine yolumuz buraya rastlar.Allah korusun tabii :D

KollarimiVerin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dostum diğer günlükleri okuyarak eski sevgilim ile aramdan geçenleri anlıyabilirsin.
Günlerimi anlatırken yorulmuyorum,aksine heyecan duyuyuorum.Çünkü vay be bu gün ne güzelmiş diyorum.Aslında bu sizinle paylaştığım özeti.Tamamını bilgisayarıma kayıt ediyorum
Diğer Günlükler? Link'ini Atabilme şansın var mıdır, acaba?

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Mimecraft sunucusu aç belki tutar.Cuma gününe çay ile başlamak iyidir :cay: :cay:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Biraz yazım hatası var, eğer iyi bir yazar olmak veya yazılarını okurlarınla paylaşmak istiyorsan daha az yazım hatası yapmalısın. Anlatımın pek iyi gelmedi bana, başarılar dilerim.

emirkyaaa00

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ah Serdar, ah... Evet, ben admiraldus... Açıkçası, forumdan yasaklanmama rağmen takip ediyordum konularını. Şunu söylemek isterim ki, hayatının yoluna girmesine çok sevindim. Aynı zamanda bende mutlu olmaya başlıyorum. Zira, sevdiğim kızla yavaş yavaş bir şeyler olacak gibi duruyor...

Bu "Unut!" günlüklerine devam etmeni canı gönülden destekliyorum. Lütfen devam et, okumaktan zevk alıyorum ve senin mutlu olman, sebepsiz yere mutlu olmamı sağlıyor. Son olarak, devam et ve mutlu ol...

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Biraz yazım hatası var, eğer iyi bir yazar olmak veya yazılarını okurlarınla paylaşmak istiyorsan daha az yazım hatası yapmalısın. Anlatımın pek iyi gelmedi bana, başarılar dilerim.
Yazım hatalarını düzeltmeye çalışıyorum,anlatım şeklimi beğenmemene saygı duyarım :)

Ah Serdar, ah... Evet, ben admiraldus... Açıkçası, forumdan yasaklanmama rağmen takip ediyordum konularını. Şunu söylemek isterim ki, hayatının yoluna girmesine çok sevindim. Aynı zamanda bende mutlu olmaya başlıyorum. Zira, sevdiğim kızla yavaş yavaş bir şeyler olacak gibi duruyor...

Bu "Unut!" günlüklerine devam etmeni canı gönülden destekliyorum. Lütfen devam et, okumaktan zevk alıyorum ve senin mutlu olman, sebepsiz yere mutlu olmamı sağlıyor. Son olarak, devam et ve mutlu ol...
Öncelikle değerli yorumun için teşekkür ederim,forumdan engellen'mene üzüldüm.Senin için 'Unut!' günlüklerini biraz daha devam ettiriceğim,bu kaç gün olur bilmiyorum :)

Bu arada ismim Sedat,serdar değil :p

emirkyaaa00

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yazım hatalarını düzeltmeye çalışıyorum,anlatım şeklimi beğenmemene saygı duyarım :)

Öncelikle değerli yorumun için teşekkür ederim,forumdan engellen'mene üzüldüm.Senin için 'Unut!' günlüklerini biraz daha devam ettiriceğim,bu kaç gün olur bilmiyorum :)

Bu arada ismim Sedat,serdar değil :p
Çok özür dilerim, mutluluktan dalgındım biraz. Yasaklanmam hakkında pek konuşmayacağım, zira yöneticileri sıkıştırdığınız zaman yasaklama sihirlerini üzerinize salıyorlar. Bu hesabın yasaklanmasından da korkmuyorum aynı şekilde.

Devam ettirdiğin için teşekkür ederim...