Unut!

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,bugün onu son kez anıcağım gün. Yani ondan ayrı 152.günüm... Günlerce aynı şarkıları dinlersiniz ya hani hep aynı ritim aynı sözler...İşte hep aynı acıyı aynı özlemi 5 aydır yaşıyorum,diğer konumu görmüşseniz ki belki görmüşsünüzdür az çok bilginiz vardır zaten.1 saat önce düğünleri başladı.Evimizin yakınındaki bir düğün salonundalar müzik sesi az çok geliyo ailem gitti az önce bende bi uğradım.Herkes mutlu...Anlatamıyorum...Gerçekten içimi birilerine dökmem gerek...Nişanına beni bizzat davet etti ya çocuklar az çok anlıyabiliyosunuzdur böyle şeyleri.Çok ağır duygular var üstümde.Hani diyorum tamam kız evlendi artık (EVLENDİĞİ ÇOCUKTA SAMİMİ OLDUĞUM Bİ ARKADAŞIM :'( ODA AYRI KONU ZATEN...) karışma seni ilgilendirmez ama yok çıkmıyor aklımdan her akşam aklımda her sabah uyandığımda acısını hissediyorum bıçak gibi saplanmış çıkmıyor içimden...

Ama kafama koydum,yarın uyandığımda farklı bir insan olucam. Artık acı çekmek yok! Allahın izniyle gün gün yaşadıklarımı Bi' blog gibi buraya yazıcam daha sonra tek tek incelicem neler değişmiş hayatımda...

Allah'a emanetsiniz dostlar :)

Son düzenleme:

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sevmek ama anlatamamak. Son günlerde bana göz yaşı döktüren tek şey bu... Uzun süredir ağlamıyordum, bunu bozan tek şey....

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sevmek ama anlatamamak. Son günlerde bana göz yaşı döktüren tek şey bu... Uzun süredir ağlamıyordum, bunu bozan tek şey....
3 yıl birlikte olup,1 günde hepsini yıkmak. arasından 1-2 hafta geçmeden sözlenmek,nişanlanmak...
Ağır şeyler yaşıyoruz...

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
3 yıl birlikte olup,1 günde hepsini yıkmak. arasından 1-2 hafta geçmeden sözlenmek,nişanlanmak...
Ağır şeyler yaşıyoruz...
Beni kendine aşık eden kızın, utangaçlığım yüzünden beni sevip sevdiğini bilememem... Kafana takma demeyeceğim. Kendini kandırma. Acısı ağır geçsin ki, tam şekilde unut.

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Beni kendine aşık eden kızın, utangaçlığım yüzünden beni sevip sevdiğini bilememem... Kafana takma demeyeceğim. Kendini kandırma. Acısı ağır geçsin ki, tam şekilde unut.
152 gündür ağır şekilde devam eden bir acım var.İşte kendi kendimi kandırıyorum yarın yeni bir insan olucam diye :/ Ben çok iyi biliyorum ki belki yarın onu daha az düşünürüm belki ertesi gün dahada az düşünürüm.Ama tam mutlu olacakken birden aklıma geliyo anlıyomusun :( İşte o an hayat zehir gibi oluyor. Zor be çok zor...

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Çok zor bir dönem. Geçmiş olsun.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
152 gündür ağır şekilde devam eden bir acım var.İşte kendi kendimi kandırıyorum yarın yeni bir insan olucam diye :/ Ben çok iyi biliyorum ki belki yarın onu daha az düşünürüm belki ertesi gün dahada az düşünürüm.Ama tam mutlu olacakken birden aklıma geliyo anlıyomusun :( İşte o an hayat zehir gibi oluyor. Zor be çok zor...
Ne olacağını bilemiyorsun. Bir aşk bile, hissettiğin bir duygu bile hayatını değiştirebiliyor...

Majorax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Anlamıyorum. İnsanlar neden aşık oluyor. Birgün evleniceksiniz illaki. Gidip 5 sene sevgili kalıp ayrılma falan filan bana çok saçma geliyor nedense. Veya yapım o şekilde kızlar bana bakıyor. Ama ben uzaklaşıyorum yüz vermiyorum

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim hiç sevgilim olmadı yani nasıl bir şey olduğunu pek bilmiyorum.

Şunu dinle iyi gelir belki vazgeçersin :D

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
O evlenmiş,artık başı bağlı yeni bir sayfa açman gerek artık onu unut bence kendi kendine yarana tuz ekme her gün.

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Anlamıyorum. İnsanlar neden aşık oluyor. Birgün evleniceksiniz illaki. Gidip 5 sene sevgili kalıp ayrılma falan filan bana çok saçma geliyor nedense. Veya yapım o şekilde kızlar bana bakıyor. Ama ben uzaklaşıyorum yüz vermiyorum
Ah keşke senin gibi düşünebilsem :/ Hayata renk katmak lazım dostum. Sap gibi 20 yıl yaşayıp tek kızla birlikte olmak bana göre değil :)
Benim hiç sevgilim olmadı yani nasıl bir şey olduğunu pek bilmiyorum.

Şunu dinle iyi gelir belki vazgeçersin :D
Olur bi gün o zaman anlarsın,belki aklına gelirim :p
O evlenmiş,artık başı bağlı yeni bir sayfa açman gerek artık onu unut bence kendi kendine yarana tuz ekme her gün.
Muhim olanda o ''UNUTMAK'' Haftaya Cumartesi için Çağatay (Eşi) yemeğe davet etti beni... Eh malum kabul ettim.Zaten çok samimi arkadaşım çağatay.
Hayatımın filmi çekilmeli...

Uf efkarlı şarkılar, çılgın aşk hikayeleri
Sanırım yine boş zamanımız var
Evet fight
Öylemi diyosun. :) Nedense seni tanımak istiyorum yiğidim :p

Son düzenleme:

MrDaimon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Geçmişler olsun, kötü bir dönem..