Uygun bir hosting arıyorum

xSynapseFan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar koyduğum başlıkdanda anladığınız üzere kendime "EN UYGUN OLAN" hosting şirketini alıyorum sunucu açma düşüncelerim var fakat önerilere ihtiyacım var.
Arkadaşlar nitrado yazmanızı istemiyorum nitrado harici öneriniz varsa alırım
İyi forumlar...

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Blazerd mmorpg diye bi sunucunun betasındaydım orda ilk başta rabisudan almıştılar serveri aşırı büyük bi serverdi özel textureleri falan vardi lagdan ölüyoduk sonra nitrado geçtik ve 0 lag oynadık

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Blazerd mmorpg diye bi sunucunun betasındaydım orda ilk başta rabisudan almıştılar serveri aşırı büyük bi serverdi özel textureleri falan vardi lagdan ölüyoduk sonra nitrado geçtik ve 0 lag oynadık

VDS yönetimini bilmiyorsan o senin sorunun :)

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

xSynapseFan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar tartışmanızı burada yapmayın hani ben sizden öneri bekliyorum...

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Türkiye harici çok lag yapmazmı hocam ?
70 ms ping ile gecikmeyi farketmezsin. Eğer CS:GO tarzı bir oyun olsaydı evet farkedilirdi fakat Minecraft'ta 130ms ye kadar pingi farketmiyorsun genellikle. Batihost'tan / Rabisu'dan vb. alacağın zamanda zaten saldırı koruması vb. istiyorsan yurtdışı alman gerekecek.

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
merhaba hocam size yardımcı olmak isteriz paketlerimizi inceleyin kafanızda soru olursa destek talebi veya canlı destek üzerinden sorun yardımcı olalım

xSynapseFan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
merhaba hocam size yardımcı olmak isteriz paketlerimizi inceleyin kafanızda soru olursa destek talebi veya canlı destek üzerinden sorun yardımcı olalım
Merhabalar sunucunun yanında kampanya veya extra olarak web sitesi veriyormusunuz ?

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhabalar sunucunun yanında kampanya veya extra olarak web sitesi veriyormusunuz ?
merhaba hocam odeme.rabisu.com yani ödeme sistemimiz aktif oldu artık sitelerinizi bağlayabilirsiniz ücretsiz olarak 1 aylık ts3 verebilirim onun dışında scriptimizde yakın zamanda aktif olcak