Uygun fiyata Server arayanlar

Checal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Selamun aleyküm arkadaşlar ben 2 gün önce server aldım fakat kullanmak istemiyorum (Daha büyük bir server alıcağım) Bu nedenle uygun fiyatla almak isteyen arkadaşlar varsa yorumdan yazabilirler.
SERVER ÖZELLİKLERİ
*Arkadaşlarınızla oynamak için birebir çoğu şeyi kaldırabilir (benim görüşüm)
*FTP Bilgileri vs. bulunmakta.
*Online Chat ile Sorunlarınızı belirtebilirsiniz.(Sunucunun kendi Sitesi tarafından)
*Panel kullanışlıdır
* MOBİL CİHAZDA OLSANIZ BİLE PLUGİN YÜKLEYEBİLİRSİNİZ (pluginleri direk sistem kendine inidiriyor)

1GB Ram var - Çoğu kişi yetersiz görüyor ancak dediğim gibi uygun fiyatlı ve lag sıkıntısı yok
SINIRSIZ OYUNCU KAPATASİTESİ - Sunucunuzu açtığınıda ister 2 ister 1000 hatta daha fazlası hiç farketmez oyuncu kapastesi barındırabilirsiniz.
Server 6 Aylık kiralanmıştır bu nedenle 6 aylık fiyat üzerinden konuşacağım , bu 6 ay sonunda Serveri kendiniz yenileyebilirsiniz (süresini uzatabilirsiniz)

YORUMLARDAN FİYAT BİLDİRİN , PANEL VS. her şey ŞU AN HAZIR HİÇ BİR SIKINTI YOK , HERŞEYİ SIFIRLAYIP SİZE TESLİM EDECEĞİM
Oyun sürümü istediğiniz olabilir 1.8.x mevcut isterseniz internetten .jar dosyası ile oyun sürümünü değiştirebilirsiniz , bunu size gösterebilirim.

Leforfs

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O serveri beleşe versen almam hosting kötü + değişik