Uyku düzenim çok bozuk!

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar uyku düzenim çok bozuk. Sağolsun arkadaşlarım sayesinde böyle oldu. Hatta onlar 8'de yatıyor. Sabah 5'e kadar LoL, CS. Eskiden en geç 3'de yatardım. Şimdi yatıyorum 12'de uyuyamıyorum. Sabah ezanını duyuyorum. Yatmak istiyorum ama yatamıyorum, alışkanlık olmuş. Okul açılınca düzelir zatende şimdi önerileriniz var mı ?

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Bilgisayar başında oturmak insanı yeterince hızlı yormuyor o yüzden :(
1 gün ölene kadar çalış sonra akşam 8de bile uyuyabiliyorsun :(
Sonra tekrar yoracaksın kendini alışana kadar :(

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben sürekli bilgisayar başında bir şeylerle uğraştığım için (Video çek, renderle, yüklerken photoshopta ıvır zıvır (Alttan kayan yazılar, site öğeleri) tasarla, Texture pack üstünde çalış, gece de test çöz, benim pil 1-2 gibi teklemeye başlıyor. (11 fiks uyanış saatim kaçta yattığım önemli değil.) Dizi falan izlemeyip kafayı yorunca bayağı yorabiliyor bilgisayar adamı :(

Öneri olarak ilaç önerebilirim sadece, o da kas gevşetici, rahatlatıyor.

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilgisayar başında oturmak insanı yeterince hızlı yormuyor o yüzden :(
1 gün ölene kadar çalış sonra akşam 8de bile uyuyabiliyorsun :(
Sonra tekrar yoracaksın kendini alışana kadar :(
Denize gidince eve gider gitmez yatıyorsun. Evet ama yapacak işim yok. :D

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Şimdi dostum bu lanet olasıca şeyden kurtulmanın tek yolu var.
Sabahlıyorsun ve sabah 8 de yatıyorsun.
Bunu öğleden sonra 5 e çıkar.
1-2 gün böyle devam et.
Daha sonra bu öğleden sonra 5 te yatmak yerine saat 8 ve 9 a kadar dayanmaya çalış.
Eğer dayanırsan, bu lanet olasıca şeyden kurtulursun ve dayandığın gün uyuduğunda 6-7 gibi saatlerde kalkarsın.
Bunu her zaman yapıyorum kesinlikle işe yarıyor. :D

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben sürekli bilgisayar başında bir şeylerle uğraştığım için (Video çek, renderle, yüklerken photoshopta ıvır zıvır (Alttan kayan yazılar, site öğeleri) tasarla, Texture pack üstünde çalış, gece de test çöz, benim pil 1-2 gibi teklemeye başlıyor. (11 fiks uyanış saatim kaçta yattığım önemli değil.) Dizi falan izlemeyip kafayı yorunca bayağı yorabiliyor bilgisayar adamı :(

Öneri olarak ilaç önerebilirim sadece, o da kas gevşetici, rahatlatıyor.
İlaç önerirmisin ?[DOUBLEPOST=1440716626,1440716546][/DOUBLEPOST]
Şimdi dostum bu lanet olasıca şeyden kurtulmanın tek yolu var.
Sabahlıyorsun ve sabah 8 de yatıyorsun.
Bunu öğleden sonra 5 e çıkar.
1-2 gün böyle devam et.
Daha sonra bu öğleden sonra 5 te yatmak yerine saat 8 ve 9 a kadar dayanmaya çalış.
Eğer dayanırsan, bu lanet olasıca şeyden kurtulursun ve dayandığın gün uyuduğunda 6-7 gibi saatlerde kalkarsın.
Bunu her zaman yapıyorum kesinlikle işe yarıyor. :D
Denemek istiyodum deniyicem. :D

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlaç önerirmisin ?

Ben kronik göğüs ağrılarım için Muscoflex kullanıyordum o da bayağı ağırlık çökertiyordu ama uzun vadede böbreklerini haşat edersin.

Sana önerebileceğim en iyi şey papatya çayı (Tercihen zencefil de koyabilirsin.), hem sağlıklı hem de rahatlatır. Akşam üç dört fincan devir ilaçla falan uğraşma.

Şahsen ben kolay kolay hap kullanan biri değilim (Doğa o kadar nimet vermiş, kimyasallarla derdimiz ne? ) Kimseye de önermem.

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben kronik göğüs ağrılarım için Muscoflex kullanıyordum o da bayağı ağırlık çökertiyordu ama uzun vadede böbreklerini haşat edersin.

Sana önerebileceğim en iyi şey papatya çayı (Tercihen zencefil de koyabilirsin.), hem sağlıklı hem de rahatlatır. Akşam üç dört fincan devir ilaçla falan uğraşma.

Şahsen ben kolay kolay hap kullanan biri değilim (Doğa o kadar nimet vermiş, kimyasallarla derdimiz ne? ) Kimseye de önermem.
Peki kaçta içmemi önerirsin?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Vlh Ben Sabahlayıp Ortalama Sabah 10 - 12 Civarı Yatıp Akşam 7-8 Gibi Kalıp Tekrar Sabahlıyorum :p

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
misal ilk günlerde 2 de falan yatıyordum uyuyarak o saati hergün 1 saat ilerlettirdim. mesele öğlen 3 te yatıp gece 11 de kalkıyodum, sonra düzeldi işte

emin5444

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
5 te yat ama 12de falan kalk. Gün boyunca uykulu olursun. Ama sakın uyuma; geceleyin uyuduğun zaman uyku düzenin düzelmiş olur .d

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Papatya çayıyla ilgili küçük bir not düşeyim;

Uzun süre ve fazla tüketme. Bir fincan yeterli.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynı sorunu bende yaşıyorum bro, tek çözüm bilgisayarı kafandan çıkarıcaksın.İnşallah bende şu bilgisayar olayını kafamdan atınca rahatlıcam biraz.En iyi ve en kolay çözüm; Akşamları en geç 23.00'da yatmaya çalış, o saate kafandan çıkar bilgisayarı hiç aklına gelmesin başka şeyler düşün yatağında hep dön, dolaş kafanda başka şeyleri düşün kesinllikle uyuyacaksındır buna emin ol.

PnowsMC

Beelzebub
En iyi cevaplar
0
Ben sabah 8 akşam 8 su sporlarında çalışıyodum eve gittiğim an uyumam 2 dakika sürüydu yemek yiyecek halim bile olmuyordu.