UyumsuzSurvival | Yeni Açıldık | Boss | Meslekler | 3 Katlı Market | ve Daha Fazlası 1.7.2 1.8

CanerTR59

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Merhaba benim adım Caner, Bu sunucuyu arkadaşım yani Osman, ile birlikte açmış bulunuyoruz.Sunucumuzu 26.10.2016 tarihinde açmış bulunuyoruz.Aslında öncedende 1-2 sunucu açmışlığımız vardır. :dost: Aslında bizim amacımız daha büyük bir sunucu olup gelişmektir. :D

Sunucu Özellikleri
Ram:1GB(Ay Sonu Arttırılacak)
Slot:44
Hosting:Batihost
Lokasyon:Türkiye
Sunucu Versiyonu:1.8
Sunucu İp:uyumsuzsurvival.batihost.com

Her Cumartesi Saat 18:00'da Event

Kadromuz:
qTazy(ben):Kurucu
BenGHG:Kurucu
SadıkBaba:Rehber
pikachu3300:Mimar
Alımlar Olacaktır

Görseller
1:Spawn

2:orman

3:Market(1.kat)

4:Event

5:Bilgi

Herkezi Bekleriz... B)

1.7.2 İLEDE GİREBİLİRSİNİZ

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyaz yazıdan bıktım artık yazmayın konu tasarımı 0/10 sunucu 1.7.2 yorum yok

Poligon

mc.poligon.network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuyu kötülemek gibi olmasın ama sunucuyla 1 gram uğraşılmamış. Batıhostun hazır spawnı kullanılmış. Ormanada kırmızı şerit çekip ''alın oynayın'' dermiş gibi açmışsınız :D Bence kapatıp güzelce bir uğraşın. İnsanların emek vermesi için birazda sizin emek vermeniz gerekiyor.

Kakak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@YigitYetkin Aynen Doğru Söyledin Kardeşim . Hiç Emek Verilmemiş 0/10

Sunucuya Girdigimde Emek Sıfır Ve +18 Online Sayısı Var Bunları Söyledigimde Yetkili kişi Ban Attı :) Emek Ve Adalet Olmayan Sunucu Örneği Hersey Alıntı Warplar Set Komutu İle yapılmıs :) :) Eksikleriniz Söylüyorum Gelişin Diye Ve Ban atıyor Server SAHİBİNİN Yaşı En Fazla 14 Diye Tahmin Ediyorum Skype Görüşelim Diyorum Çağrıya almıyorlar. Adaletsiz ve Emeksiz Sunucu Oynanmaz . Ve Doğrusu 2-3 Kişi Vip almış Bu Beni Şaşırttı Boşa Para Veriyorsunuz Kardesım.

Yorumu Silmezsen Sevinirim.

Son düzenleme:

CanerTR59

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşalr afedersiniz kendimizi daha çok geliştireceğiz

EmirAga

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Maplerini hiç beğenmedim hemen değiştirilmeli.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
@YigitYetkin Aynen Doğru Söyledin Kardeşim . Hiç Emek Verilmemiş 0/10

Sunucuya Girdigimde Emek Sıfır Ve +18 Online Sayısı Var Bunları Söyledigimde Yetkili kişi Ban Attı :) Emek Ve Adalet Olmayan Sunucu Örneği Hersey Alıntı Warplar Set Komutu İle yapılmıs :) :) Eksikleriniz Söylüyorum Gelişin Diye Ve Ban atıyor Server SAHİBİNİN Yaşı En Fazla 14 Diye Tahmin Ediyorum Skype Görüşelim Diyorum Çağrıya almıyorlar. Adaletsiz ve Emeksiz Sunucu Oynanmaz . Ve Doğrusu 2-3 Kişi Vip almış Bu Beni Şaşırttı Boşa Para Veriyorsunuz Kardesım.

Yorumu Silmezsen Sevinirim.
aynen kardeşim bende yazdım aynılarını şükretmelisin bukadar emeksiz bi sw +18 çekiyor yazıp çıktım nickim YgtGamingTR hatta :)

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Öncellikle konu tasarımından başlarsak vasat olmuş.
Sunucu warpları berbat "/set ************" ve bitti...
Emek verilmemiş kırmızı şerit çek, "/set 0" çek al sana orman yapmışsınız...

Sunucu Puanı : 0.50/10
Konu Tasarımı : 0.25/10

Erkutonur

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tek kelime ile rezalet adam moderatör beni öldürüyor hadi onuda geçtim vip elmasvip in mekanını bastık kaçtık bir baktık admin yanına çekti bizi öldürdü sakın gitmeyin en kötü server