Uzayda Macera [Yorumdan Hikayeler #2.5 MiniPart] [İptal Edildi]

ruzovolta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yorumdan Hikayeler :)
Dikkat : Bu hikayedeki her şey şaka amaçlıdır! hiçbir şeye saldırma, dalga geçme amacı taşımaz! Zaten benim hikayedeki payım hikayenin %10'unu falan kapsıyor. Dalga geçme amacı da taşımaz, sadece geyik!

1.Hikayeye Git : [Hikayeler Birbirinden Bağımsızdır]
Pembe Adamın Hikayesi [Yorumdan Hikayeler #1]

2.Hikayeye Git : [Hikayeler Birbirinden Bağımsızdır]
Daruzovolta, Muz, Karpuz! [Yorumdan Hikayeler #2]

Yeni forum etkinliklerinden, güncellemelerden, konularımdan vs. haberdar olmak için izle butonuna basarak beni izleyibilirsin!

Yorumdan Hikayeler Nedir ? Forum Oyunları kategorisinde açılan "Hikaye devam ettirmece" oyunlarına gelen yorumlardan oluşur. Konuyu açan kişi "Ben evdeyken..." v.b. şekilde başlar, daha sonra bir üye de "...arkadaşımın boğulduğunu gördüm..." v.b. şekilde devam ettirir. Herkes kafasına göre devam ettirince en son hikaye bitirilir. Sonsöz yazılır. Ve tüm yorumları arka arkaya yazarak böyle bir konu açılır. @ruzovolta tarafından yapılan ve her ayrıntısı @ruzovolta tarafından düşünülen forum aktivitesidir.

@ruzovolta 'nın bu yorumdan hikayeler olayı cidden hoşuma gidiyordu. Pembe Adamın Hikayesi [Yorumdan Hikayeler #1] 'i ve
Daruzovolta, Muz, Karpuz! [Yorumdan Hikayeler #2] 'i kahkahalarla okumuştum.

Yine bir gün markete giderken ayağım takıldı, ve daha sonra yere düşerek kafasını bir taşa çarptım. Taş kafamı yarınca orada kaldım. Etraftaki vatandaşlar durumu merak edip yanıma gelince olayı anlamış, hemen telefon ile ambulans çağırdım. Ambulans'a bindirilip alelacele hastaneye götürüldüm, acil bölümünde ameliyata alındım. Çok fazla kan kaybettiği için ameliyat oldukça zor oldu. 4 Saatlik uzun uğraşlar sonucu başıma dikiş atıldı, sağlığım yerine gelesiye kadar hastane odasında tutuldum. 1 hafta kadar sonra taburcu olmaya hazırlanırken, annemin öldüğü haberini aldım. Sonrasındaysa bunun doğal bir ölüm olmadığını, birinin onu öldürdüğünü öğrenmiştir. Sonra bunu öğrenince çok üzüldüm, adamı anemi kim öldürdü, belki de sadist bir forum üyesi öldürmüştür! Cenazesini kıldık o gün, akşam saat onda evime gidip yattım, sabah ekmek almak için markete giderken sadist bir forum üyesinin gazabına uğramamak için hemen bu paragrafta markete girdim ve ekmeği aldım, daha sonra dışarıdan şiddetli bir ses duyuldu, kaza mı, şimşek mi, bir şey mi düştü !? derken kapıyı açtım, dışarıda bir de ne göreyim! Kapımın önüne bir uzay mekiği düşmüştü. İlk koşup giden bendim,içinde ne olduğunu çok merak ediyordum.
Ardından içini açtım ve birde ne göreyim parçalarına ayrılmış bir robot,yanında'da bir not:
"Bu robot sana emanetimdir. Sana yardımcı olacak." - Ustad
Bu robotu bu cinayeti çözmek için yardım etmesi için kullanacaktım. Ama ertesi gün, robotu yemek geldi içimden. Robotu başladım ısırmaya. Dişim acımıyordu oysaki. Tadı tavuk gibiydi. Daha sonra robotun kalan kablolarında bir not gördüm. Üzerinde * yazıyordu. Bunu okuyunca üstüme küçük bir bomba geldi, bomba bana kodu, daha sonra dışarıda uzay mekiğinin içini açınca bir de ne göreyim! Eşeğine ters binmiş yaşlı bir adam! Adamı kaldırıp eşeğine düz bindirdim, eşeğiyle dışarı çıkıp gitti daha sonra uzaya çıktım, nereye gitsem diye düşündüm sonra buldum! GORA'ya gidicektim! Heyecanla yola koyuldum... Sinema kasetlerini heçkıtlamışlar! Önümüze maskeli yabancı adamlar çıktı ve "hak yiyen heçk yer" dedi. "Tek Hakk Allah'tır!, maskeli boylar!" diyerek daldım! Sonra perde yırtıldı ve sinemanın sahibi parayı bana kitledi. Parayı ödemek zorunda kaldım. Belki de hikayeye kendimi fazla kaptırdım.
SON!

*
Bunu yazan tosun, okuyana k**sun!

Fikir, konu, hikaye, ana tema, ekibi toplayan : @ruzovolta
Yazanlar : @ruzovolta @ByAlpha @VerMiLLioN @Darkkandadr @mrbulut123 @Bolonezella

Yazılan yorumların forum kurallarına aykırı olanları @ruzovolta tarafından düzeltildi.

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Bu çok kısa olmuş sanki bir daha ki önceki gibi uzun olmalı bence.

ruzovolta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu çok kısa olmuş sanki bir daha ki önceki gibi uzun olmalı bence.
Hadi len ! Başka hikaye devam ettirmece :rank:
Bilerek öyle yaptım, kimsenin gelmeyeceğini düşündüm.
Bir ara forum oyunlarına bırakıp yeni bir kadroyla yapabiliriz.
Bu zaten bir bölüm bile sayılmaz, öyle bonus!

@Bolonezella Yeni bir hikaye devam ettirmece durumunda yeni bölümün çıkması çok uzun sürebilir, bu da hikayeyi dağıtabiilir, bölüm iptal edilebilir. Onu geçtim benim hikayenin başında durmam gerekiyor, ikinci bölümde saatlerce bilgisayarda kaldım, yönlendirdim, yazdım çizdim çöpe attım düşündüm falan, yani başka bir proje, projelerden sonra geri dönerim. Ama kemik kadronun da gelebilmesi için Ayca Riggs, MhaWTHoR, ByAlpha falan, biraz özletmek gerek, ha bir de ben! En çok uğraşan ben oluyorum hikayelerle. Başka işlere yönelip geri geleceğim.