Uzayda Yasam V2 Cikti [+Resim][+Link] Solar Survivalin Bir Degisigi Türkçe

Bakaradasırada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
tamam iyide açıkçası solar survival ın bir kopyası daha değişik yapabilirdin world in jar gibi bişi vardı o da solara benziyodu ama daha farklıydı

Kaan_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
tamam iyide açıkçası solar survival ın bir kopyası daha değişik yapabilirdin world in jar gibi bişi vardı o da solara benziyodu ama daha farklıydı
Anlamadim Ama Tek Oyunculuda Tek Basima Yaptim World Edit Olmadigi icin Güzel Yapamadim V3 2 gün icinde cikacak daha ii ve 16 Gezegen olacak Günes Falan Ve Oyuna Göre Texture pack yapmayi Düsünüyoruym

ImprudentAxe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Küp Sanati Yeri Sanat buda Bir SolarSurvival Küpten olusuyor Yinede !
Oncelikle Haksızken Haklı Duruma Çıkmaya Çalışmayın. Sadece Forumun Daha Duzenli Olması İçin Ugrasıyorum. haritalar Bolumune Açmanız gerekirdi.

Kaan_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oncelikle Haksızken Haklı Duruma Çıkmaya Çalışmayın. Sadece Forumun Daha Duzenli Olması İçin Ugrasıyorum. haritalar Bolumune Açmanız gerekirdi.
Bu isi Moderatorler Halleder Sen Karisma illa Gelip Bozcan isimizi Yürü git

Bakaradasırada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş bunlar böyle insanlar ban attırmak için herşeyi yaparlar minecraft maplara felan aç[DOUBLEPOST=1401119936,1401119893][/DOUBLEPOST]
senin gibilieri hep bunu der :(