Uzaylılara İnanır mısınız?

Crafter_337

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba, sokakta sizi çevirip "uzaylılara inanır mısınız?" diye sorsalar, cevabınız ne olurdu? Benim cevabım muhtemelen evet olurdu, çünkü evrenin büyüklüğünü dikkate alınca yaşam olan tek gezegen Dünya olamaz değil mi?

Peki size soruyorum, uzaylılara inanır mısınız?

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Uzaylı" tanımından ne anladığına bağlı. Evrenin genişliği ve gezegenlerin & galaksilerin çokluğu dikkate alındığında insana benzer varlıklar veya Doctor Who'daki yaratıklara benzer birçok canlı bulunabilir, hatta yeni mikroorganizmalar bile olabilir.

SheepNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gezegen bizden 20 kat büyükse üzerindeki canlıda bide 20 kat büyük olur. uzaylılar tabikide var... evrende zilyarlarca gwzegen var muhtemelemen çogunda yasam vardır...

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Eğer bu soruyu gerçekten merak ediyorsan,Kuran-ı Kerim oku :)

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gezegen bizden 20 kat büyükse üzerindeki canlıda bide 20 kat büyük olur. uzaylılar tabikide var... evrende zilyarlarca gwzegen var muhtemelemen çogunda yasam vardır...

Gezegen 20 kat olunca üzerindekiler nasıl 20 kat oluyor açıklar mısınız lütfen ? Ayrıca kendi yorumunuzla çelişiyorsunuz. İlk cümlenizde "Uzaylılar tabikide var" yazmışsınız ancak sonunda da "muhtemelen" kelimesini getirmişsiniz. Uzaylıların var olduğu halen tartışılan bir konudur, kesin olarak belirttiğinize göre mutlaka elinizde delil vardır öyle değil mi ?

Eğer bu soruyu gerçekten merak ediyorsan,Kuran-ı Kerim oku :)

Forumda sadece müslümanların olmadığını önemle belirtmek isterim. Bu konular hassas konulardır ve de dikkat edilmesi gerekir.

KollarimiVerin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İnsanlar Bizleri kandırmaya çalışırken, kendilerini kandırıyorlar.
Çoğu İnsan Uzaylıların var olmadığını, söylüyor.
ben inanmıyorum, Çünkü Bir sürü Kanıt var.
Ha bu arada. Uzayıların olmadıklarını söyleyen, arkadaşlar.
Biraz araştırıp'da gelirseniz, sevinirim.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende uzaylıyım :)

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Kesinlikle olduğuna inaniyorum. Bu kadar büyük bir evrende yalnız olmamız imkansız. Belki bizden daha gelişmiş bir ırk bile olabilir.

FatihDGTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar.
Uzaylılara az çok benimde inandığım vardır.
Çünkü bu galakside birsürü evren mevcut.Belkide
bu evrenlerde insandışı varlıklar bulunabilir.Olamaz mı ?
İyi günler dilerim...

Skydentr

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu videoyu sonuna kadar izleyiniz. Eğlenirken bilgili olucaksınız. Dünya dışında ortamı görüceksiniz. Neden olmasın..

daimy2017

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bizde evrenin başka yerinde yaşayan medeniyetler için birer "uzaylı" olabiliriz, belki bizi de merak eden bir medeniyet vardır.

Juicy Justice

İstikbal göklerdedir!
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
bizde evrenin başka yerinde yaşayan medeniyetler için birer "uzaylı" olabiliriz, belki bizi de merak eden bir medeniyet vardır.
ve belki de bizden daha az gelişmişlerdir, belki de biz işgalci olacağız.

Yok diyenler şunu da izlediler mi acaba? :uzaylı:

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yalnız değiliz, olamayız da. Koskoca evrende oluşma ihtimalimizi göz önünde bulunduralım. Her şey şu an gözlemlediğimiz nötron yıldızı çarpışmalarına benzer bir enerji (!) ile başlıyor. Protosolar nebulasında birkaç kimyasal olay sayesinde Güneş Sistemimiz var oluyor. Ardından Gezegenlerimiz. O ve ondan daha fazla enerji (sistem yaratabilecek) evrende her daim oluşmakta, şu an olmasa bile ileride oluşacaktır. Hadi bunu geçtim, Galaksimize daha ışığı yetişmemiş başka galaksiler var, belki diğer yaşam formlarının yolladıkları sinyaller hala yoldadır. Çok yakında öğreneceğiz, buna inanıyorum.
Diğer yaşam formlarının olabileceğine inanmıyorsanız , KENDİNİZE DE İNANMIYORSUNUZDUR !

Son düzenleme: