Uzun Macera (BİR GÖZ ATIN GÜZEL BİR HİKAYE)

Rodger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir stewe varmıs ölmüş. Nasil Hikayemi Beğendinizmi :D

CriM1Nal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
2. Bölüm Küçük Mağara,Yatak Ve Yeni Ev
alex sabaha kadar evinde kaldı ve sabah olunca evden çıktı çok şanslıydı evin yanında hemen bi koyun gördü hemen öldürdü
3. yününüde elde etmişti sonra yatak yapıp evine koydu baya bi odun vardı üzerinde daha fazla kesti ama 13 tane kesince baltası
kırıldı evine gidip bir tane daha yaptı kestiği odunlar ve dün ki kestiği odunlarla birlikte 56 odunu oldu bunları envanterinde keresteye dönüştürdü baya bi tahtası oldu

ARKADAŞLAR ŞİMDİ SİZİN İÇİN HESAPLIYACAĞIM :D

124 kerestesi olmuştu bu keresteleri yere dizerek uzun bir taslak oluşturdu (çok uzun değil :D ) sonra bu taslağın üstüne üç kat daha işledi alex.alex evinin temelini yapmıştı sonra çatısını da yaptı bir kapı daha yaptı ve ve yine üst üs te iki blokluk bir yer kırdı ve kapıyı oraya dışarıdan yerleştirdi gece oluyordu evine gidip tüm eşyalarını aldı ve yeni evine girdi yeni evine meşale koydu yatağını bir kenara koydu ama yatmak mantıksız dedi yeni evi eski evine çok yakındı hemen yanındaydı eski evine koştu
zar zor.sonra çalışma masası ile kendine taş kazma yaptı ve aşşağılara doğru kazmaya başladı kazdıkça etraf kararıyordu bir meşale koydu duvara ve aydınlandı demir bulmuştu onu aldı şansına 9 tane demir çıktı çok şanslıydı biraz da kömür buldu
sonra bir yer daha kazdı ve bir boşluk gördü boşluktan eğilerek baktı ve mağara görmüştü çok mutluydu mağara bulduğu yeri toprakla kapattı ve sonra yukarı çıkıp evine koştu sabah olmak üzereydi demirlerini eritti demir külçesi elde etti sonra bir şey farketti az önce kazdığı kömürlerde yeşil yuvarlak bir top çıktı yanında sonra bilgiler yine kafasında canlandı ve XP olduğunu anladı ve fırında bir iş yapıncada aynı şey oldu XP leri tabikide alıyordu sonra erittiği demirlerle kendine kılıç ve kazma yaptı
geriye 4 demir külçesi kalmıştı onlarlada kendine demir kafalık yaptı o onu az bir şey de olsun koruyabilirdi sonra dışarıya çıkıp inek aramaya başladı baya bi inek öldürdü 18 et 13 derisi oldu evine döndü derilerle kendine çalışma masasında deri tunik yaptı onu giydi geri kalan deriylede pantolon yapıp giydi artık aşşağıya inmeye hazırdı

Arkadaşlar Hikayeleri Uzun Yazamıyorum,Özür Dilerim Bilmiyordum Bu Kadar Zor Olduğunu :(

Yanliz Kardeş Çok Güzel yazmışın da kafalık 4 demirden yapılmıyoki 5 demirden yapılıyo :D

DarkStorm

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kim lan bu alex :D[DOUBLEPOST=1369152390,1369152313][/DOUBLEPOST]he bide bodozlama dalması iyi olmuş :D

onbi300

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
KONU YERİ YANLIŞ OLDUĞU 2 YIL ÖNCE TESPİT EDİLDİ KARDEŞ AMA YETKİLİLER HİÇBİŞİ YAPMİYİ BİZ NEYALIM? :embarassed: DEVLET BİZE PARA VERMİYİ GİBİ BİŞEY OLDU BU :happy:

devlet bize bakmiyi gardaş :D[DOUBLEPOST=1374577514,1374577065][/DOUBLEPOST]olum bu alexx ballı it lo :D özür dilerim bir madene indi dünyayı buldu üstüne bide tüm minecraftla kağıştı hala 1.5 kalple duruyo pro mu lan bu ben onlarla kapışsam şimdiye ölüydüm bu yorumu zor yazardım :D