Uzun saç mı kısa saç mı?

Juicy Justice

İstikbal göklerdedir!
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Kökü sizde olduktan sonra pek de sorun olmaz gibi görünüyor ama saçınızın uzunluğu ruhsal durumunuzdan bile etkilenebiliyor. Genel olarak uzun saç mı yoksa kısa saç mı tercih ediyorsunuz? Saçlarınız şu an ne durumda, bildiğim kadarıyla uzun saç okullarda halen yasak, saçınızı ileride uzatmak ister miydiniz yoksa ,,ben yine de subay traşı olurum, azıcık maçoyum” mu diyorsunuz? Benim tercihim uzun saçtan yana, beyefendiye pek yakıştırılır mı bilmiyorum ama kişiyi sağlıklı ve güçlü gösterdiği kesin. Berberim sağ olsun, şu an o kadar uzun değil benimkiler, saçlarımın 3 ay önceki hali spoilerda. Yanıtlar sizde^^
uzun-sac-erkek.jpg

Dipnot;;; belki de biraz abarttım.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uzun saci bende severim ama at kuyrugu degilde daha cok karisik olunca cok hos gorunuyor bence

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Kesinlikle uzun saç fakat, kuyruk değilde dağınık şekilde olması daha iyi.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu konu hakkında belli bir fikrim yok. Çünkü bazılarına uzun saç yakışırken bazılarınaysa kısa saç yakışıyor.

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Uzun kısa sarı siyah, kimi bağlar beğendikten sonra şah's.

Reinhard

Doer of awesome things
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Uzun saç, sırtımın tam ortasına geliyor benimki. Dalgalı, dağınık halde. Siyahtan bal rengine doğru "doğal" geçiş var saçımda. Barış Akarsu'ya ve Barış Manço'ya benzetenler oluyor. Spoilerdaki görsel saçımı halini daha net açıklıyor.

Son düzenleme:

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Uzun saç, sırtımın tam ortasına geliyor benimki. Dalgalı, dağınık halde. Siyahtan bal rengine doğru "doğal" geçiş var saçımda. Barış Akarsu'ya ve Barış Manço'ya benzetenler oluyor. Spoilerdaki görsel saçımı halini daha net açıklıyor.

Spoiler`de ki görseldekine benzer bir saçın var ise, kıskandım ya. "kişşşke binim olsa!" :)
Benimde saçlarım spoiler`de ki görsele benziyor. Fakat çok az daha kısa.

EksiMuz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Thor filmindeki Thor'u canlandıran karakterin saçları gibi.

RLC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Bende bu saçtan var ve mutluyum :)
upload_2017-12-24_22-37-44.png

YigitReisRUFG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kardeş Yanlış Anlama Ama Uzun Saç Pek İyidir Hele O Resimdeki Saç Modeliyse Bana Gibi Geliyor :D

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Saç konusu okuldan okula değişiyor. Yönetmeliğe göre takılar ve dövme yasak şuanlık. Bence uzun saç fakat bakımı zor oluyor. Saçım şu an aşağıdaki şekilde:
26030478_1786445634987564_122662214_n.jpg
sdjfklascx.png

daimy2017

Marangoz
En iyi cevaplar
0
saç konusu biraz yüz şekline göre değişir. Yuvarlak yüz şekli olanlar için kesinlikle kısa saç. Boynu güzel olanlar ise uzun saç ama toplanmış. Erkekler için ise eğer yüzü güzel ise kısa saç, burnu/kulağı vs. büyük ise uzun saç.