Uzun Süre Bizimle Olabilecek Yönetici Aranıyor

AquaMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Alınacak Yetkililer
  1. Admin
Sunucu IP Adresi
mc.aquamc.net
Merhaba değerli forum üyeleri,

AquaMC olarak başlıkta da belirtildiği üzere bir yönetici arayışımız var. Bu yöneticiden ciddi bir sorumluluk bekliyoruz. Sunucu içerisinde bulunan üst yönetim kadrosunda herkesin bir görevi bulunduğu için şu anda bir “Yönetici” arayışımız bulunmakta.

Peki bizim bu Yönetici’den beklentimiz neler?

Yaştan bağımsız öncelikle olgun olmasını bekliyoruz. Fikirleriyle, tavırlarıyla olgun birisi olmasını bekliyoruz.

Ekip Liderliğini üstlenebilecek, ekip içi düzeni ve disiplini sağlayabilecek birisini arıyoruz.

Gerekirse kendi ekibini/kadrosunu kurabilecek bir olgunlukta birisini arıyoruz.

Yaş olarak bir zorunluluğumuz yok ancak üst yönetim olarak ortalama 18+ yaşa sahip olduğumuz için yine 18 veya daha üst bir yaş bizim için daha olumlu olacaktır.

Açık olmak gerekirse henüz emekleme aşamasında olan bir sunucu olduğumuz için kazandığımız gelirler henüz giderlerimizi karşılamıyor. Bu yüzden maddi olarak BAŞLANGIÇTA bir şey sunamıyoruz. Ancak bu her zaman böyle olmayacak. Sunucumuzun büyümesinde katkı gösteren kişiler ilerleyen günlerde mutlaka bunun karşılığını alacaklar. Şu anda ne yazık ki maddi bir şey vaat edemiyoruz. Bu konuda bir beklentiye de girmenizi istemiyoruz ancak dediğimiz gibi, sunucunun büyümesinde katkıda bulunan herkes ilerleyen günlerde bunun karşılığını alacak.

Kendinize bu konuda güveniyorsanız, ekip ve oyun içerisinde aktiflik gösterebilecek kadro yönetimini ele alabileceğinize kadro içi düzen ve disiplini sağlayabileceğinize inanıyorsanız başvuru için aşağıdaki linki takip edebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

Başvuru yaptıktan sonra konunun aktif kalabilmesi adına yorum yapabilir misiniz.

Teşekkürler.​

Teyche

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
discord adım:mrlaguen eklerseniz beni size olabildiğince iyi hizmet sağlayabilirim