Uzun Süreli Modlu Minecraft Oynayacak Arkadaş Arıyorum

Mert2059

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsmim Mert modlu minecraft oynayacak birilerini arıyorum ama fun mod değilde daha çok teknik modlarla ilgileniyorum lise 2 geçtim yaş çok önemli değil düzgün ve ciddi davranan şımarık olmayan birilerini arıyorum discord ismim Mert#9871 discordunuz olursa daha iyi olur mod kurmayı bilmeyen arkadaşlara teamviewerden kurabilirim veya sistem kötü modlu minecraft kaldırmaz yada pingim kötü diyorsanız yine teamviewerdan ayar yapabilirim kasmaması için onun dışında kendi serverim var hamachisiz ve pingsiz 100 mbps internetim var hafta sonu ve hafta içi her gün açığım çok nadir belki haftada 1 2 gün az açabilirim ama genelde hafta içi ve hafta sonu her gün açığım dediğim gibi uzun süreli modlu minecraft oynayacak arkadaş arıyorum mod paketi olarak Tekkit Lite , Crash Landing , Terrafirmacraft olabilir fakat öncelikle Tekkit Lite mod paketinden başlayalım istiyorum hem modları öğrenmek açısından hemde diğer mod paketlerine göre daha kolay daha sorna diğer mod paketlerinede geçebilirz discordu olmayan arkadaşlar bana bu forumdan ulaşsın bu arada skype kullanmıyorum discord dışında facebook ve steam kullanıyorum bir tek onların dışında başka bir şey kullanmıyorum discordu olmayanlar bana bu forumdan ulaşsın tekrardan discord ismim Mert#9871 modlar ve sistemler hakkında yani redstone hakkında az çok bilginiz olsa iyi olur hemen 10 15 dakikada sıkılıp bırakmayacak birilerini arıyorum daha önce böyle teknik mod oynamayan arkadaşlar içinde benimle birliklekte denemelerini öneririm tekrar söylüyorum 5 10 dakika oynayıp sarmadı yada sıkıcı deyip bırakmayacak birilerini arıyorum oynadığım mod paketleri ilk başlarda sıkıcı olabiliyor sonradan eğlenceli oluyor zaten tüm mod paketleri öyle ilk başta ağaç kes ev yap madene in vb. sıkıcı oluyor ilk başları sonradan eğlenceli oluyor o yüzden uzun süreli ve hemen sıkılmayacak insanlar arıyorum gerekirse hazır mod paketlerinden alıp mod ekleyerekde oynayabiliriz sürüm farketmez fakat yeni sürümleri pek sevmiyorum modlu survival oynayacasam en fazla 1.8.9 sürümüne kadar oynarım yeni sürümleri gerçekten sevmiyorum modsuz survivali eğlenceli olabilir ama tam olarak istediğim şeyler olamadığından ve yıllardır minecraft oynuyorum alıştığım çok şey var ve çoğu şey değişmiş ve farklı şeyler gelmiş örneğin hexxitteki gibi değişik yapılar moblar yogboxdaki gibi köylülere iş verme tabikede kötü özellikler değil minecrafta yine gelmesi gereken şeyler fakat ne biliyim eski minecraft gibi zevk vermiyor bu arada 7 senedir minecraft oynuyorum redstone sistemler ve modlar hakkında bilgiliyim bilmeyen arkadaşlar öğretebilirim uzun süreli 1 2 gün oynayıp sıkılmayacak şımarık olmayan ciddi düzgün davranan ve discordu mikrofonu olan arkadaş aranır discordu olmayanlar bana burdan bu forumdan ulaşsın discordu olanlar discorddan beni eklesin discord ismim Mert#9871 skype kullanmıyorum discord dışında facebook ve steam kullanıyorum.

Son düzenleme:

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İstek gönderdim. Mod konusunda orta bilgili sayılabilirim. Pek çok teknik modu biliyorum fakat büyü modları ile alakam yok. 17 yaşımdayım. Sunucunda ping olmuyorsa sana katılırım. Minecraft'ım üst düzey değil. (Sunucuda korsan yasak mı bilmiyorum o yüzden bu şekilde anlatmak durumundayım.) 7-8 civarı birbirinden farklı bir kısmı FTB bir kısmı kendi hazırladığım olmak üzere 150 mod üstünde paket oynadım. Dediğim gibi büyü modları konusunda bilgim sıfır. Draconic Evolution da bilmiyorum fakat Immersive Engineering ve Thermal Foundation + Eklentileri hakkında bilgim iyidir.

kadir196

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba. Eğer hala aktifsen beraber oynayabiliriz. (Kadir_196#2342)